Бразилія легко розібралась із азійським суперником 4:1. Єдиний гол престижу у складі Південної Кореї забив Пайк Сенг Хо на 76-й хвилині, поставивши крапку не лише у матчі, а й у шлях своєї збірної на ЧС-2022 у Катарі.

До теми Свято танцю: Бразилія знищує Південну Корею та виходить у чвертьфінал

Бенту: Потрібно думати про майбутнє

У чвертьфінал прямує Бразилія. Південна Корея прощається з Мундіалем, а зі збірною прощається головний тренер Паулу Бенту. Після вильоту з ЧС 53-річний португалець подав у відставку.

Бенту зізнався, що вже давно прийняв рішення покинути крісло головного тренера національної команди. Бенту подякував футболістам за співпрацю. Адже Бенту на ЧС-2022 привів Південну Корею до сенсації. Його команда вийшла із групи, де була Португалія, Уругвай та Гана, та дійшла до 1/8 фіналу Мундіалю у Катарі.

Потрібно думати про майбутнє, і воно не буде пов'язане з гравцями збірної Кореї. Я щойно оголосив про це гравцям та президенту південнокорейської федерації. Це рішення було ухвалено ще у вересні. Мені потрібно подякувати гравцям про те, що вони зробили. Вони віддали всі свої сили. Я радий і гордий, що був їхнім тренером,