ЗМІ активно обговорюють тему відходу Патріка ван Леувена із Зорі. Начебто наставник навіть не прибув у розташування команди, яка вже вийшла з відпустки.

Читайте також Зоря отримала технічну поразку за матч із Минаєм: за що покарали бронзового призера УПЛ

Хто буде новим тренером Зорі

Тренувальним процесом певний час керуватиме Олександр Чижов, поки керівництво луганського клубу не знайде зміну нідерландцю.

Вже на тренувальному зборі у Польщі Зоря може отримати нового головного тренера. Керівництво луганського клубу розглядає не лише українських кандидатів, а й іноземних фахівців.

Раніше була інформація, що у разі відходу нідерландського наставника, Зорю очолить колишній тренер Маріуполя Олександр Бабич.

Відзначимо, що ван Леувен з'єднаний із Зорею контрактом до кінця червня 2025 року. Тому до кінця доля 53-річногоо нідерландського спеціаліста у луганському клубі ще не вирішена. Сторони будуть розмовляти.

Нагадаємо, що Патрік ван Леувен працює із Зорею з кінця червня 2022-го року. Він став одним із небагатьох іноземців, які не побоялись їхати в Україну під час війни проти Росії.

Після бронзових нагород, до яких він привів Зорю, нідерландця сватають у Шахтар, який начебто попрощався із Ігорем Йовічевічем. У такий складний час хорват привів "гірників" до чемпіонства УПЛ-2022/2023, але клуб вирішив не продовжувати співпрацю з тренером-переможцем.