Не було лише забитих м'ячів головою

Поєдинок розпочався доволі рівно, Емполі та збірна України по черзі проводили свої атаки, але першими забили гості. А голом відзначився Роман Яремчук, який лише 15 травня прибув у розташування національної команди після закінчення сезону у Португалії, де грає за Бенфіку, повідомляє 24 канал.

Більше про гру Голи на будь-який смак: збірна України впевнено обіграла Емполі – відеоогляд

26 хвилин знадобилось львів'янину, щоб розмочити нулі на табло. У цій атаці слід відзначити асист Віктора Циганкова, який розрізав увесь захист Емполі. Яремчук ударом у ближній кут прошив сітку італійських володінь. Пропущений м'яч – помилка голкіпера, адже це був його кут, який мав прикривати.

Відео голу Яремчук

На жаль, збірна не втримала перемогу у першому таймі. Перед перервою футболісти Емполі зрівняли рахунок 1:1. Голом відзначився Андреа Ла Мантія.

Однак одразу після відпочинку за справу взялись українці. Не встиг коментатор назвати склади команд, як Караваєв відправив м'яч у сітку. Удар Яремчука потягнув голкіпер суперника, але першим на добиванні був динамівець. Фланговий захисник красиво паненкою переграв воротаря. М'яч від стійки воріт залетів у сітку – 1:2.

Як Караваєв вивів Україну уперед: дивіться відео

Вже через сім хвилин гості збільшили перевагу. У другому матчі поспіль своє прізвище на табло записав Піхальонок. Олександр більярдним ударом прошив дальній нижній кут воріт Емполі. Другий поєдинок у футболці національної команди та другий гол.

Відео голу Піхальонка

Ще одного разу м'яч таки побував у сітці воріт Емполі. Але суддя скасував взяття воріт через явний офсайд у Яремчука.

У підсумку – 1:3 перемога збірної України. Підопічні Олександра Петракова продовжує безпрограшну серію у ряді товариських спарингів у підготовці до плей-офф відбору чемпіонату світу-2022.

Підготовка до Шотландії триває

• Попереду на збірну чекає ще три контрольні поєдинки. Одразу після матчу проти Емполі "синьо-жовті" вирушили у Хорватію, де 18 травня о 19:00 (за київським часом) зіграють проти Рієка. Цей поєдинок буде абсолютно безкоштовний для українців, які перебувають у Хорватії.
  • Після чого хлопці матимуть декілька днів на відпочинок.
  • За інформацією журналіста Ігоря Бурбаса, дві останні зустрічі національна команда проведе у Бельгії, де може зіграти проти двох африканських збірних. Наразі офіційно невідомо, хто стане суперником України.
  • За "синьо-жовтих" вже зіграють усі легіонери, які прибудуть у збірну після останніх турів у своїх клубах.
  • 1 червня Україна у Глазго позмагається з Шотландією у відбору на Мундіаль. У разі позитивного результату синьо-жовта команда проведе поєдинок проти Уельсу (5 червня) у фінальній битві за путівку у Катар.