Український вінгер Михайло Мудрик розчарував уболівальників своє грою у матчі проти Фулхема (0:0). 22-річний футболіст відіграв 45 хвилин ігрового часу, а під час перерви сів на лаву запасних.

Провал Мудрика на "Стемфорд Бридж"

Михайло не зумів продемонструвати своїх найкращих якостей, не завдавши жодного удару по воротам "дачників". Крім того, українець виграв лише одне єдиноборство з 5 і шість разів втрачав м'яч у ігрових ситуаціях.

Експерти статистичного порталу WhoScored поставили Мудрику найнижчу оцінку серед гравців обох команд – 6.0 бала. Найкращим гравцем матчу став інший новачок Челсі – Енцо Фернандес. Він так само, як і Мудрик, поповнив склад "синіх" у зимове трансферне вікно.

Оцінки гравців матчу Челсі – Фулхем / скріншот WhoScored

Дещо кращу оцінку отримав Мудрик від SofaScore. Портал оцінив старання вінгера у 6.4 бали. Гіршими за Михайла були Кай Гаверц (5.8) з Челсі та Боббі Декордова-Рід (6.2) з Фулхема.

Оцінки гравців матчу Челсі – Фулхем / скріншот SofaScore

Головний тренер "пенсіонерів" Грем Поттер знайшов пояснення невдалій грі 100-мільйонного новачка. За словами фахівця, Мудрик перехворів на застуду і не зміг повністю відновитися. Бажання вінгера скоріше дебютувати перед власними уболівальникам зіграло з ним злий жарт.

Втім, Михайлу не варто посипати голову попелом. Попереду ще багато матчів, де він зможе в повній мірі продемонструвати свій талант.