За інформацією ЗМІ, "каноніри" ледь не щотижня контактують з Мудриком, донецьким Шахтарем та пропонує чималі суми. Однак відомий інсайдер Фабріціо Романо вирішив розставити усі крапки над "і".

До теми Арсенал провів перемовини з Мудриком: коли лідер Шахтаря може переїхати в АПЛ

Арсенал намагається схитрувати

Як повідомив Романо, Арсенал дійсно активно працює над трансфером лівого вінгера Шахтаря. Але наразі лондонський клуб не надсилав жодних офіційних пропозицій "гірникам".

Наразі "каноніри" ведуть лише розмови з близьким оточенням футболіста. Якщо Арсеналу вдасться домовитись із Шахтарем, то Мудрик стане другим українцем у складі "канонірів". У сезоні-2022/2023 за лондонців виступає Олександр Зінченко.

Шахтар чекає солідні гроші

Шахтар теж не поспішає прощатись зі своїм лідером атаки. Донеччани не надто налаштовані продавати Мудрика у майбутнє зимове трансферне вікно. Однак є одна умова, яка змусить донецький клуб задуматись та змінити своє рішення. Український гранд розгляне пропозицію іноземного клубу, якщо той запропонує за Михайла 65 – 70 мільйонів євро.

Раніше донеччани запевняли, що не будуть вішати на свого вихованця захмарні цінники. Але порівняли трансфер Мудрика зі 100-мільйонним переходом Антоні у Манчестер Юнайтед.