Як забивав італієць

На 67-й хвилині центрбек Леонардо Бонуччі забив єдиний "скуадра адзурри" у фінальній зустрічі. Футболіст цікавим жестом відсвяткував взяття воріт Англії.

До теми Герой фіналу Бонуччі підтримав спонсорів Євро-2020 на пресконференції: відео

У середині другого тайму Італія отримала право на кутовий удар. Усі високі футболісти та зокрема Бонуччі підтягнулись у штрафний "трьох левів". Леонардо виявився найспритнішим на добиванні та впритул розстріляв володіння англійців.

Своїм голом Бонуччі зрівняв цифри на табло. Більше збірні не забивали. Все вирішувалось у серії пенальті, де сильнішою була Італія (3:2).

Святкування Бонуччі

Захисник оригінально та незвично для усіх відсвяткував свій гол. Спершу Леонардо зробив незрозумілий жест руками і пальцями, а потім круговими рухами підніс палець до рота, надувши щоки.

У соцмережах відразу почали обговорювати таке дивне святкування. Ніхто не розумів, як це розшифровується.

Цікаво побачити Тісний зв'язок: гравець Італії розділив емоції після перемоги на Євро-2020 з мамою – миле відео

Виявилось, що перший жест означає букви L і M – перші літери імен його синів Лоренцо та Матео. А також доньки та дружини – Матільди та Мартіни відповідно.