Напередодні було оголошено андеркард боксерського шоу, яке відбудеться у Саудівській Аравії. Список боїв, які будуть передувати головній битві багатьох уболівальників не вразив.

Читайте також "Час йти на пенсію": український боксер дав прогноз на бій за абсолют Усик – Ф'юрі

Різка реакція організатора бою Усик – Ф'юрі

На чималу критику поціновувачів боксу, які обурилися, що у програмі не буде жодного по-справжньому зіркового поєдинку відреагував голова Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль аш-Шейх. Він вважає, що чимало боїв зі списку заслуговують на увагу та різко висловився у бік хейтерів.

Потужний кард для всіх шанувальників боксу, який містить щонайменше 3 – 4 поєдинки, які легко можуть стати головною подією. Всім, хто шукає неякісні або дивні "клоунські" бої – шукайте в іншому місці. Ми прагнемо надавати виняткові карди для фанатів.

Нагадаємо, що 18 травня перед боєм Усик – Ф'юрі відбудеться елімінатор WBC між кубинським боксером Френком Санчесом та німцем Агітом Кабаєлом.

Також в андеркарді відбудуться бої: Маїріс Брієдіс – Джей Опетая, Джо Кордіна – Ентоні Какаче, Сєргєй Ковальов – Робін Сафар, Марк Чемберлен – Джошуа Олувасеун Вахаб, Мозес Ітаума – Ілля Мезенцев, Айзек Лоу – Хасібулла Ахмаді та Девід Ніка – Майкл Зейц.

Андеркард бою Усик – Ф'юрі
Андеркард бою Усик – Ф'юрі / Фото з соцмереж Туркі Аль аш-Шейха