ОКА повідомив 45 країн-членів, що участь у місцевих Олімпійських іграх Росії та Білорусі. Через те, що жодних обговорень з країнами зі сторони ОКА не було, це викликало низку запитань в учасників змагань.

Варте уваги Санкції не обговорюються: МОК нагадав Росії та Білорусі про їх відсторонення від Олімпіади

Придобрювання місцевих спортсменів

ОКА заявив, що вони приймуть 500 спортсменів з обох країн. Та жоден представник Росії та Білорусі не зможе виграти будь-яку медаль змагань. Також комітет пообіцяв забезпечити, щоб азійські спортсмени не потрапили у скрутне становище при кваліфікації на Олімпійські ігри-2024 у Парижі.

Таке рішення ОКА викликало низку запитань зі сторони учасників змагань. Вони вбачають чимало проблем у такому запрошенні.

Оскільки беруть участь російські та білоруські спортсмени, проведення плей-офф на Азійських іграх може створити певні проблеми. Ми запитаємо ОКА, як він буде вирішувати ці ситуації, а також у яких видах спорту російські та білоруські спортсмени будуть змагатися на Азійських іграх,
– розповів представник Корейського спортивного комітету.

Раніше Олімпійський комітет Азії запросив на змагання Росію та Білорусь та повідомив, що залюбки прийме на своїх турнірах тамтешніх спортсменів.