Захарєєв: Готуємося до Олімпіади

Перед Захарєєв постав вибір між можливим переходом у професійний бокс або ж залишитися у любителях та спробувати завоювати медаль на Олімпійських іграх у 2024 році.

Дивіться також Побиття росіянина: як українець Захарєєв став чемпіоном світу з боксу – відео

Боксер розповів, що промоутери не зверталися до нього щодо переходу в професійний бокс. Захарєєв хоче показати достойний результат на Іграх у Парижі.

З промоутерів ніхто до нас ще не звертався. Про професіоналів ми поки що не думаємо, і готуємося до Олімпіади, куди хочемо поїхати і показати добрий результат,
– сказав боксер.

• Зазначимо, що раніше генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк заявив, що для нього було б честю працювати із Захарєєвим.
  • На думку промоутера, в українському боксі "засяяла нова зірка". Красюк привітав Захарєєва з перемогою на чемпіонаті світу в Сербії.

Захарєєв – чемпіон світу

Український боксер став чемпіоном світу 6 листопада. Захарєєв приніс збірній Україні єдину медаль на світовій першості, яка відбулася у Белграді.

У фіналі змагань у ваговій категорії до 71 кілограма він здолав росіянина Вадима Мусаєва. Українець переміг одноголосним рішенням суддів.

Захарєєва з перемогою привітав Василь Ломаченко та Володимир Зеленський. Президент України зазначив, що українська школа боксу довела свій високий рівень.