Людмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) – Крістіна Букша / Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) 1:1 (3:6, 6:2, 10:12)

Українські тенісистки не зуміли обіграти суперниць за підсумком трьох сетів. Поєдинок за участю Людмили та Надії Кіченок нагадав вчарашню драму Марти Костюк, пише 24 Канал.

Сестри Кіченок боролися до кінця

У першому сеті перевагу мали іспанські тенісистки. Вони виграли першу подачу та завершили сет з рахунком 6:3 на свою користь.

Людмила та Надія Кіченок взяли реванш у другому сеті. Українки одразу повели в рахунку та завершили партію на свою користь – 6:2. Рахунок у зустрічі став нічийним – 1:1.

Все вирішилося в третьому сеті. На корті точилася рівна боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися. Сестри відіграли три матч-пойнти, але у підсумку поступилися іспанкам – 10:12.

На жаль, останні представниці українського тенісу залишають Олімпіаду-2024. Нагадаємо, що 31 липня у схожому стилі поступилася Марта Костюк, яка не зуміла пробитися до півфіналу дебютної для себе Олімпіади.

Виступ сестер Кіченок на Іграх-2024

• Нагадаємо, що на парному турнірі Олімпіади-2024 сестри Кіченок виграли у Ван Сіньюй / Чжен Сайсай (Китай) та Даніель Коллінс / Дезіре Кравчик (США).
  • Ігри в Парижі стали третіми у кар'єрі сестер Кіченок. На Олімпіаді-2016 дівчата вилетіли після першого раунду. На Іграх в Токіо-2020 Надія та Людмила дісталися до чвертьфіналу.