Цього дня атлети будуть змагатися у 22 видах спорту. У тринадцяти з них на кону стоятимуть олімпійські медалі, пише 24 Канал.

Новий день на Іграх-2024 для України

Українські спортсмени братимуть участь у шести дисциплінах. При цьому у трьох з них наші атлети матимуть можливість виграти нагороди.

Вже гарантував собі медаль Парвіз Насібов. Борець греко-римського стилю у фіналі змагатиметься за "золото" з представником Ірану. А в сутичці за "бронзу" виступить Жан Беленюк.

Також варто відзначити потенційну боротьбу за медалі Каміли Конотоп у важкій атлетиці та виступ у півфіналі чоловічого квартету на байдарках-четвірках.

Де дивитися Олімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне мовлення. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох його платформах:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція Олімпійських Ігор-2024 8 серпня

День на Олімпійських іграх-2024 завершено!

Топ-10 медального заліку:

Греко-римська боротьба

Жан Беленюк залишив борцівки на килимі.

Жан Беленюк переміг Аркадіуша Кулинича і став бронзовим призером Олімпіади-2024.

Це був останній бій у його кар'єрі.

Жан Беленюк розпочинає бій за "бронзу".

Парвіз Насібов поступився іранцю і став срібним призером турніру.

Парвіз Насібов виходить на килим у фіналі.

Аліна Грушина також завершує виступи на Олімпіаді.

Її суперниця поступилася японці.

Для Василя Михайлова Олімпіада закінчилась.

Його суперник, Майлс Амін, не пройшов до фіналу змагань, тому підсумковим результатом українця є виліт в 1/8 фіналу.

Художня гімнастика

16-річна Таїсія Онофрійчук вийшла у фінал в особистому багатоборстві у художній гімнастиці.

Фінал відбудеться 9 серпня.

Важка атлетика

Українка Каміла Конотоп завершила виступ на Іграх-2024 на сьомому місці у важкій атлетиці (вага до 59 кг). Українка виконала дві успішні спроби, сумарна вага – 227 кг.

На жаль, під час виконання першої спроби у ривку на 106 кг Каміла зазнала травми. Українка схопилась за задню поверхню стегна та не змогла продовжити змагання.

Веслування

Україна фінішувала за крок від медалі Олімпіади у веслуванні на байдарках-четвірках (500 метрів). Результат синьо-жовтої команди 1:21.01.

Веслування

Українські веслувальниці Анастасія Рибачок і Людмила Лузан пробились до півфіналу Олімпіади-2024 у веслуванні на каное-одиночках через чвертьфінальні заїзди.

Боротьба

Аліна Грушина програє в 1/4 фіналу американці Хелен Маруліс 4:7. Тепер українці слід сподіватися, що американка проб'ється до фіналу Олімпіади-2024 у вазі до 57 кілограмів і виведе її у втішні сутички.

Скелелазіння

Євгенія Казбекова не змогла пробитися до фіналу. Українка набрала 84,6 бала, чого виявилося недостатньо для потрапляння до топ-8.

Веслування

Україна пройшла до фіналу А у чоловічій байдарці-четвірці. Наші спортсмени фінішували четвертими у своєму півфінальному заїзді з часом 1:20.67 хвилин. Фінал відбудеться о 14:50.

Боротьба

Аліна Грушина пробилася у чвертьфінал! Українка поступалася 5:13, але на останній хвилині здійснила неймовірний камбек, перемігши 16:13 Ангеліну Лисак!

Веслування

Рибачок фінішувала 4-ю в заїзді у байдарці-одиночці на 200 метрів. Такий же результат продемонструвала Людмила Лузан.

Такий результат не дозволив українкам напряму кваліфікуватися до 1/2 фіналу Олімпійських ігор-2024. Цю путівку Лузан та Рибачок будуть здобувати через чвертьфінальні заїзди.

Боротьба

О 12:42 у боротьбу вступить Василь Михайлов, який у рамках 1/8 фіналу побореться із Майлсом Аміном із Сан-Марино (до 86 кг).

Паралельно Онофрійчук виступає у кваліфікації жіночого індивідуального багатоборства. Таїсія ще не виступала.