У восьмий день Олімпіади-2024 змагання відбудуться з 26 видів спорту у яких на кону будуть 16 різних медалей. Українські спортсмени можуть цього дня принести нашій країні медалі, – пише 24 канал.

Восьмий день ОІ-2024 для українців

В цей день спортсмени з України на Олімпійських іграх будуть змагатись у восьми видах спорту та можуть здобути п'ять медалей. Покладають сподівання на Марину Бех-Романчук (потрійний стрибок), українка буде брати участь у фіналі, який відбудеться сьогодні о 21:20 за київським часом.

Здобути медалі можуть також Олег Верняєв (спортивна гімнастика, кінь) та Ілля Ковтун(вільні вправи). Велика надія на тріо фехутвальниць. У командному змаганні на шаблях Україну представлять – Ольга Харлан, Олена Кравацька та Аліна Комащук.

Представник України у велоспорті – Анатолій Будяк. Також на Олімпіаді-2024 сьогодні виступить Вікторія Ус – гребний слалом та Михайло Романчук – плавання на дистанцію 1500 метрів вільним стилем.

Де дивитись змагання з Олімпіади-2024

Суспільне – офіційний телетранслятор Олімпійських ігор-2024 в Україні. Безкоштовно змагання онлайн транслюють одразу на трьох платформах:

• телеканалі Суспільне Спорт
  • регіональних телеканалах Суспільного
  • сайті Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція Олімпіади-2024 3 серпня

Топ-10 медального заліку Ігор-2024

Україна завдяки "золоту" шаблісток підійнялась на 29-те місце.

Потрійний стрибок

Марина Бех-Романчук достроково припинила боротьбу за медалі Ігор у потрійному стрибку. Перші дві спроби українки були із мінімальними заступами 0,2 сантиметра.

У третій спробі Бех-Романчук стрибнула на 13,98 метра, але цього було замало. Для продовження боротьби потрібно було стрибати щонайменше на 14,14 метра. Марина закінчила для себе змагання 11-ю!

Перше "золото" України на Олімпіаді-2024!!!

Україна завоювала перше "золото" Олімпіади-2024!!! Сталось це у жіночій командній шаблі, де наші дівчата здолали суперниць із Південної Кореї – 45:42.

Фехтування

О 21:00 розпочнеться фінальний поєдинок за "золото" командного турніру з фехтування на шаблях. Україна побореться за чемпіонство з командою Південної Кореї.

24 Канал проведе проведе текстову онлайн-трансляцію "золотого" поєдинку.

Спортивна гімнастика

Олег Верняєв показав п'ятий результат у вправах на коні. За свій виступ Олег отримав 14,966 бала.

Золоту медаль завоював ірландець Ріс Макленеґан. "Срібло" дісталося казаху Наріману Курбанову, бронзова нагорода Стівену Недорощику зі США.

Гребний слалом

Українка Вікторія Ус подолала перший раунд кваліфікації та напряму вийшла до плейоф каяку-кросу. У неділю, 4 серпня, відбудеться 1/8 фіналу змагань за участі українки.

О 18.15 відбудеться фінал вправ на коні. Україну представить Олег Верняєв.

Фехтування

Україна змагатиметься з Піденною Кореєю у фіналі Олімпіади у командному фехтуванні на шаблі серед жінок.Початок – о 21.00.

Олімпійським чемпіоном у вільних вправах став філіппінець Юло.

1. Карлос Юло (Філіппіни) 15.000 балів
2. Артем Долгопят (Ізраїль) 14.966
3. Джейк Джерман (Велика Британія) 14.933
4. Ілля Ковтун (Україна) 14.533

Ілля Ковтун залишився без медалі у вільних вправах на Олімпіаді-2024

Український гімнаст завершив змагання з четвертим результатом. Ілля набрав за виконання своєї програми 14,533 бала.

Фехтування

Україна вийшла у фінал командного турніру з фехтування та гарантувала один з комплектів нагород.

У півфіналі українки на чолі з Харлан перемогли Японію з рахунком 45:32.

Сьогодні відбудеться фінал Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики у вільних вправах. України представлятиме Ілля Ковтун. Початок о 16:30.

Фехтування

У півфіналі українські шаблістки зустрінуться з Японією, яка перемогла Угорщину. Початок – о 16:20.

Фехтування

Півфінал за участю українських шаблісток відбудеться о 16:20. Суперником наших дівчат буде переможець пари Японія – Угорщина.

Фехтування

Українські фехтувальниці вийшли у півфінал Олімпійських ігор. За підсумком чвертьфіналу українки перемогли італійок з рахунком 45:37.

Фехтування

Жіноча команда з шаблі готується розпочати поєдинок проти збірної Італії в 1/4 фіналу Олімпійських ігор-2024. Суперник – збірна Італії.

Велоспорт

О 12:12 в Парижі розпочалася велогонка, в якій бере участь українець Анатолій Будяк.

Плавання

Михайло Романчук заявив, що не буде брати участь у запливі на 1500 метрів. Спортсмен повідомив, що перед змаганнями в нього піднялась температура та погіршився фізичний стан.