Цього дня атлети будуть змагатися у 21 виді спорту. У кожному з них на кону стоятимуть олімпійські медалі, пише 24 Канал.

Насичений день на Іграх-2024 для України

Українські спортсмени братимуть участь у восьми дисциплінах. При цьому в шести з них наші атлети матимуть можливість виграти нагороди.

Ірина Коляденко вже гарантувала собі медаль. Вона у сутичці за "золото" буде боротися з Сакурою Мотокі.

У півфіналах виступлять Олексій Середа (стрибки у воду), Марія Повх, Людмила Лузан та Анастасія Рибачок (гребний спринт). У разі успіху вони потраплять у фінали, які також відбудуться сьогодні.

У легкій атлетиці стрибати у висоту буде Олег Дорощук. А Марина та Владислава Алексіїви візьмуть участь у змаганнях з синхронного плавання.

Також варто відзначити дебют на Олімпіаді у брейкінгу Олега Кузнєцова.

Де дивитися Олімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне мовлення. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох його платформах:

Ірина Коляденко здобула "срібло" у вільній боротьбі на Олімпіаді-2024

У фінальній сутичці наша борчиня поступилася японці Мотокі Сакурі з рахунком 1:12.

Тепер у скарбничці України 12 нагород у Парижі.

Приблизно о 22:25 розпочнеться фінальна сутичка у вільній боротьбі за участю Ірини Коляденко. Це останній шанс України здобути золоту медаль Олімпійських ігор.

Артистичне плавання

Сестри Алексіїви не потрапили на медальний подіум. Український дует завершив змагання на п'ятій сходинці.

Українець Муразі Мчедлідзе потрапив до втішних раундів Олімпіади-2024 та змагатиметься за "бронзу" вільної боротьби. Аби фінішувати на третій сходинці п'єдесталу Мчедлідзе повинен здобувати дві перемоги.

Легка атлетика

Олег Дорощук з особисти рекордом (2.31) завершив виступ на Олімпійських іграх. Українець посів шосте місце у стрибках у висоту.

О 20:30 стартує вільна програма в артистичному плананні. Україну представляють сестри Алексіїви.

У ці хвилини триває фінал зі стрибків у висоту серед чоловіків. Олег Дорощук продовжує боротьбі. Він взяв висоту 2.22 метра.

Брейкінг

Олег "Kuzya" Кузнецов не зміг вийти до чвертьфіналу в брейкінгу. Українець посів третє місце в групі.

1.Phil Wizard — 5 раундів (40 голосів)
2.Dany Dann — 4 (37)
3.Kuzya — 3 (29)
4.J Attack — 0 (2)

Стрибки у воду

Олексій Середа посів восьме місце у фіналі стрибків у воду з 10-метрової вишки. За виконання шести стрибків 18-річний українець заробив 426.90 балів та посів підсумкове 8-ме місце.

Олімпійським чемпіоном став китаєць Цао Юань, "срібло" здобув японець Тамаї Рікуто, а "бронзу" завоював Ноа Вільямс з Великої Британії.

Художня гімнастика

Українські гімнастки завершили виступ у груповому багатоборстві на сьомому місці. Після виконання першої вправи наші дівчата отримали 36.550 балів та були на другому місці.

На жаль, у вправах з трьома стрічками та двома м'ячами українки заробили 29.150 балів та вибули з боротьби за нагороди.

Олімпійськими чемпіонками стали гімнастки з Китаю, "срібло" дісталося ізраїльським спортсменкам, а "бронза" – італійкам.

У ці хвилини траває фінал у груповому багатоборстві з художньої гімнастики. У складі нашої команди виступають Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна та Марія Височанська.

Веслування

Анастасія Рибачок фінішувала шостою у втішному фіналі В каное-одиночки на 200 м. Людмила Лузан не брала участі в останньому заїзді.

Українець Муразі Мчедлідзе поступився у чвертьфіналі грузину Гіві Матчарашвілі з рахунком 0:11 у категорії до 97 кг. Наш борець матиме шанс поборотись у втішних сутичках, якщо Матчарашвілі вийде у фінал.

Муразі Мчедлідзе вийшов у чвертьфінал Олімпіади-2024.

У наступному етапі він протистоятиме грузину Гіві Матчарашвілі. Бій відбудеться близько 13:50.

Сергій Середа виборов путівку до фіналу Оліміпади у стрибках у воду з 10-метрової вишки.

Фінал відбудеться о 16:00.

Веслування

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок не пройшли до фіналу Олімпіади-2024 на каное-одичноках.

Вони змагатимуть у фіналі Б за 9-16 місця.

Боротьба

Олександр Хоцянівський завершив виступи на Іграх у Парижі. Українець поступився у втішній сутичці поляку Роберту Барану (0:3) та посів підсумкове сьоме місце.

Веслування

Марія Повх не пройшла до головного фіналу в байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів.

Українка виступить у втішному фіналі С, де змагатиметься за 17-24 місця. Заїзд відбудеться о 13:40.