Складні змагання для спортсменів

Олімпійські ігри цього разу таки відбудуться. Змагання вже одного разу переносились з 2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу, яка й досі тримає у напрузі людство. Однак не все так легко.

Оце так Олімпійська надія України Верняєв пропустить Олімпійські ігри

Як повідомив прем'єр-міністр Японії Йосіхіде Суга, влада країни ввела надзвичайний стан на початку січня через COVID-19. Очікувалось, що темпи захворюваності спадуть, тому змагання відбудуться вже за полегшених умов. Але у Японії було схвалено рішення продовжити надзвичайний стан до завершення Олімпійських ігор, а точніше навіть до 22 серпня.

Таке рішення вони прийняли через те, що у світі набирають обертів поширення нові штами коронавірусу.

Нам потрібно прийняти більш жорсткі заходи, щоб запобігти ще одному загальнонаціональному карантину. А також, беручи до уваги вплив інших штамів коронавірусу,
– сказав Йосіхідо Суга.

Перед цим у країні навіть дозволили провести головні змагання у житті кожного спортсмена з глядачами на трибунах. Тепер невідомо, як такі умови вплинуть на присутність уболівальників. Сам Йосіхідо Суга теж не розкривав деталей.

  • У Токіо за останню добу зафіксували 920 нових випадків захворювання коронавірусом. Це найбільший показник у столиці Японії, починаючи з середини травня.
  • Олімпійські ігри у Токіо стартують 23 липня. Спортсмени змагатимуться за медалі до 8 серпня. Під "синьо-жовтим" прапором виступатимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Найбільше представників України у легкій атлетиці, фехтуванні та кульовій стрільбі.