Ми переможемо, – Усик

Відповідну заяву 35-річний боксер з окупованого Криму сказав на пресконференції після того, як вдруге здолав Ентоні Джошуа. Усик впевнений, що Україна буде "на дуже високому рівні".

Дивіться також Джошуа жбурнув пояси Усика після поразки та видав емоційну промову: відео дивних дій британця

"Майбутнє моєї держави – ми переможемо й будемо економічно на дуже високому рівні. До нас буде приїжджати багато туристів, бо наша країна багата історією", – сказав Усик.

Боксер зазначив, що раніше Україну знали завдяки братам Кличкам, Андрію Шевченку та Василю Ломаченку. Тепер у світі дізнаються про Україну через криваву війну з росією.

Колись люди знали Україну завдяки спортсменам – брати Клички, Шевченко, Ломаченко. Зараз нашу країну весь світ знає, як ту, яка захищає себе від другої армії світу. І ми дуже гарно стоїмо, ще й "накидуємо" їм,
– зазначив українець.

Усик впевнений, що українці не здаються і йтимуть до кінця.

"Деякі люди у світі недооцінюють когось. Розплющіть очі й подивіться, що відбувається у світі й на території України. Українці не здаються, вони до кінця. Вони будуть йти до кінця, і ми переможемо. Треба трохи більше часу на це", – резюмував Олександр.

Зауважимо, що Усик присвятив перемогу Україна та ЗСУ.

Усик знову переміг Джошуа: що відомо

  • Олександру Усику вдруге вдалося перемогти Ентоні Джошуа та зберегти титули чемпіона світу у важкій вазі за версіями WBO, WBA, IBF, IBO. Окрім того, Усик добув вакантний пояс журналу The Ring.
  • Непереможний український переміг Джошуа роздільним рішенням суддів. Двоє суддів віддали перемогу Усик, а один – Джошуа.
  • Для українця це 20 перемога на професійному ринзі, коли Джошуа програв вже втретє. Окрім Усику, Джошуа у 2019 році сенсаційно програв Енді Руїсу.
  • Вперше Усик та Джошуа зустрілися вересні 2021 року в Лондоні. Усик виграв одноголосним рішенням суддів і відібрав у Джошуа титули чемпіона світу.