Джерело: Ходят Слухи

Український боксер заявив, що хоче провести бій на НСК "Олімпійський". За словами Усика, це має бути чемпіонський поєдинок.

До речі Усик – Джойс: з'явилася дата бою

Олександр розповів, що його бій в Україні, ймовірно, буде організований промоутерською компанією USYK 17 Promotion. Компанія належить саме Усику.

У мене є своя промоутерська компанія, і, думаю, що ми це організуємо. Я цього хочу. Я хочу зробити для нашого ринку, щоб я боксував, наприклад, на "Олімпійському". Думаю, що питання у фінансах. Не буде жертвування гонорарів, буде організований поєдинок, і з цієї організації будуть гонорари,
– сказав Усик.

34-річний боксер розповів, що для організації його поєдинку в Україні потрібні люди, які зацікавляться, телеканал та спонсори.

"Зберемо ми "Олімпійський" чи ні, але у Львові у 2014 році було 16 тисяч. При тому, що був жовтень, і холодно", – додав Усик.

До теми Чемпіонський бій Усика може пройти на НСК "Олімпійський" в Києві

Що відомо про чемпіонський бій Усика

  • Український боксер – офіційний претендент на титул чемпіона за версією WBO у важкій вазі. Наразі пояс належить британцю Ентоні Джошуа.
  • Швидше за все, Усик у квітні 2021 року зустрінеться з британцем Джо Джойсом за титул тимчасового чемпіона WBO. Ймовірно, бій пройде у Великій Британії.
  • За попередньою інформацією, переможець бою Усик – Джойс зустрінеться у титульному бою з переможцем протистояння Ентоні Джошуа – Тайсон Ф'юрі.