На початку повномасштабного вторгнення Олександр Алієв вступив до територіальної оборони Києва. Згодом ексфутболіст приєднався до лав ЗСУ.

Читайте також Він зрадив мене, – Алієв зізнався, чому війна обірвала його спілкування з батьком

Не захотів зайвого хейту

Нещодавно Алієв отримав посвідчення учасника бойових дій. Про це сам ексфутболіст повідомив у своєму інстаграмі, опублікувавши документ.

Перші дні війни не пройшли дарма,
– підписав публікацію Алієв.

Посвідчення учасника бойових дій О. Алієва / instagram.com/aliev_sasha8

Проте згодом Алієв видалив свою публікацію. У коментарях ексдинамівця звинуватили, що він отримав посвідчення незаслужено, оскільки не був у найгарячіших точках.

Спеціально для хейтерів Алієв записав відео, в якому пояснив, чому він отримав посвідчення.

"Я прочитав коментарі, в яких пишуть, за що йому дали. Я написав: "Перші дні війни не пройшли дарма". І мені дуже приємно, що мене нагородили.

Але хочу вам сказати г**дончики, що коли почалася повномасштабна війна, щось ви усі були в дорозі. Та почали втікати: хто на Західну Україну, хто в Європу. А я залишився тут. Тому що я українець, і тут я став Алієвим. Завдяки київському Динамо я став захищати нашу країну", – сказав Алієв.

  • Зазначимо, що раніше Олександр Алієв неодноразово нагороджувався військовим командуванням своєї частини грамотами та відзнаками.
  • Раніше ми розповідали, як Олександр Алієв українською мовою привітав воїнів ЗСУ з професійним святом. 6 грудня ексдинамівець записав звернення до побратимів.