Омельчук: Ця медаль дуже-дуже важлива

Олег Омельчук вперше підійнявся на олімпійський подіум. Для Олега Ігри в Токіо вже четверті в кар'єрі.

Варте уваги "Бронза" на вагу "золота": нагородження Костевич та Омельчука на Олімпіаді-2020 – фото

Відчуття радості, щастя. Стільки часу й праці поклав. Це вже четверті Олімпійські ігри, тому для мене ця медаль дуже-дуже важлива,
– сказав Омельчук.

Український спортсмен заявив, що після здобуття медалі йому стало психологічно легше, адже більше немає хвилювання.

"У мене, чесно кажучи, вже спокій на душі й на серці. Найгірше психологічно в нашому виді спорту – це те, що думки постійно приходять. Я думав, що на четвертих Олімпійських іграх буду старшим і менше хвилюватимуся через досвід, а вийшло навпаки. Зараз уже буду розумово й морально спокійнішим. Думаю, це надалі буде допомагати в тому, щоб гарно виступати", – зазначив "бронзовий" призер Ігор у Токіо.

Це цікаво Прокляття знято: вперше український прапороносець виграв медаль Олімпіади

Олені Костевич та Олегу Омельчуку не вдалося вийти до "золотого" фіналу. За словами українця, він засмутився, коли дізнався, що боротиметься за третє місце.

Звичайно, хвилювання було. Почав стрільбу нормально, а в кінці в мене не скажу, що було погано, але було багато близьких дев’яток. Але купність стрільби була нормальна. Я після того, як побачив, що ми будемо боротися за третє місце, спочатку засмутився. Але, дякувати Богу, ми стали третіми. Як Олена каже, це дійсно командна медаль для нас усіх,
– резюмував спортсмен.

• Олена Костевич і Олег Омельчук перемогли сербський дует Зорану Арунович і Даміра Мікеча у битві за "бронзу". Костевич та Омельчук принесли України третю медаль у Токіо.
  • Для Костевич це вже 4 медаль на всіх Олімпійських іграх. Раніше українка завоювала "золото" на Іграх 2004 року в Афінах, а з Лондона у 2012-му привезла ще дві "бронзи".
  • Якщо Костевич виграє ще одну медаль, то зрівняється з українською рекордсменкою Яною Клочковою, яка має 5 олімпійських нагород.