Про це повідомляє видання AS.

Читайте також Євро-2020: УЄФА змушений перенести чемпіонат на 2021 рік

За планом чотири найкращі команди зіграють півфінал (саме один матч) і фінал у раніше визначених містах (Ліга Чемпіонів у Стамбулі, а Ліга Європи у Гданську) впродовж чотирьох днів. Мета такого плану від УЄФА є зменшення кількості матчів у єврокубках, що відкрило б більше прогалин у календарі, щоб закрити різні чемпіонати ліг, які були відкладені у Європі.

Додамо, що в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів повинні відбутись ще чотири матчі-відповіді, які були перенесені через коронавірус.

План полягає в тому, щоб вдатися до формату Final Four. Чотири команди, які вийдуть у півфінал, змагатимуться за титул у двох півфіналах в одному матчі та у фіналі.

Три зустрічі відбудуться в одному місті Стамбул, якому судилося провести традиційний фінал Ліги чемпіонів 30 травня. Цей самий план буде використовуватись в Лізі Європи, у Гданську, де гратимуть останні чотири команди.

Секретар змагань організації Джорджіо Марчетті вважає такий розіграш найбільш можливим, враховуючи те, що наразі ніхто не знає, коли вдасться подолати коронавірус.

Для такого плану розіграшу УЄФА, крім сприятливого голосування 55 його федерацій, знадобиться схвалення FIFA, яке повинно відмовитись від дат Клубного чемпіонату світу, щоб звільнити місце до Євро-2021.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.