Черговою країною, яка приєдналася до бойкоту турнірів IBA, стала Норвегія. Боксерська асоціація скандинавської країни рішуче засудила рішення IBA дозволити росіянам та білорусам виступати на чемпіонаті світу під національним прапором.

Читайте також Росіяни "плюнули в обличчя" МОК у боксі: Україна ризикує лишитися без медалей Олімпіади

Норвегія підтвердила підтримку України

Відповідну заяву було оприлюднено на офіційній сторінці асоціації у Facebook.

"Це рішення стосується всіх наших боксерів, клубів, суддів та офіційних осіб.

Найближчим часом на практиці це означатиме, що ми не будемо брати участь ні в майбутньому ЧС в Індії та Узбекистані, ні в конгресі IBA у Вірменії.

Ми в Норвезькій боксерській асоціації разом з Олімпійським і Паралімпійським комітетами Північної Європи та спортивними федераціями користуємося цією нагодою, щоб ще раз підтвердити нашу непохитну підтримку українського народу та його вимоги миру", – йдеться у повідомленні Норвезької боксерської асоціації.

  • Нагадаємо, що у жовтні 2022 року Міжнародна асоціація боксу (IBA), яку очолює посіпака Путіна Умар Кремльов, скасувала санкції проти російських та білоруських спортсменів. Ба більше, їм дозволили виступати під своїми прапорами.
  • Низка країн оголосили бойкот чемпіонату світу з боксу. Це США, Ірландія, Швеція, Німеччина, Канада, Польща, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Швейцарія та Україна. Жіночий ЧС відбудеться в Індії з 15 до 31 березня, чоловічий – з 1 до 14 травня в Узбекистані.