Перший матч перед Євро-2024: онлайн-трансляція гри Німеччина – Україна

3 червня 2024, 22:51

3 червня збірні Німеччини та України проведуть товариський матч напередодні чемпіонату Європи-2024. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі в Нюрнберзі.

У понеділок, 3 червня, відбудеться перший товариський матч збірної України напередодні Євро-2024. Команда Сергія Реброва поміряється силами із господарями чемпіонату Європи Німеччиною, пише 24 Канал.

До теми Вибір Сергія Реброва: склад збірної України на товариські матчі перед Євро-2024

Перший крок перед Євро

"Синьо-жовті" зібрались у Нюрнбергу, де пройде спаринг, майже у повному складі. Єдиним виключенням є відсутність Андрія Луніна, який у суботу разом з Реалом був у заявці на фінал Ліги чемпіонів.

Інші 25 гравців готуються до гри з німцями. Під питанням була участь Георгія Судакова та Віталія Миколенка. Проте Сергій Ребров запевнив, що лідери команди працюють у загальній групі.

Що стосується німців, то Юліан Нагельсманн поки не зможе розраховувати на чотирьох гравців-фіналістів Ліги чемпіонів. Мова про Шлоттербека, Рюдігера, Крооса та Фюллькруга. Також продовжує оговтуватися від травми Павлович.

В іншому склади команд мають бути наближеними до основи. Ребров та Нагельсманн хіба що можуть надати додатковий відпочинок тим, хто провів виснажливий сезон або тільки-но відновився від травми.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Німеччина – Україна можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Також пряма трансляція спарингу буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Німеччина – Україна. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НІМЕЧЧИНА – УКРАЇНА

НІМЕЧЧИНА: Ноєр – Кімміх, Та, Антон, Міттельштадт – Гросс, Андріх – Мусіала, Гюндоган, Вірц – Гаверц.

УКРАЇНА: Трубін – Конопля, Забарний, Сваток, Матвієнко – Степаненко, Зінченко, Шапаренко – Циганков, Яремчук, Мудрик.

Фінальний свисток!

Німеччина та Україна розійшлись миром 0:0.

90 хвилина

Ноєр потягнув удар Ярмоленка.

88 хвилина

М'яч побував у сітці воріт Німеччини після помилки Ноєра. Але Довбик перебував в офсайді.

82 хвилина

Трубін знову вступив у гру після розіграшу кутового.

80 хвилина

Тимчик з'явився на полі замість Коноплі.

78 хвилина

Трубін знову став на заваді голу після удару Фюріха.

74 хвилина

Судаков вийшов замість Шапаренка. Замість Яремчука у гру вступив Довбик.

73 хвилина

Конопля налетів на Мюллера у штрафному майданчику, але суддя вказав Томасу підійматись із газону.

64 хвилина

Трубін забрав м'яч до рук після удару Ундави.

64 хвилина

Перші заміни від Реброва. На полі з'явились Ярмоленко, Бражко та Зубков.

63 хвилина

Другий шанс у Баєра! Трубін потягнув удар німця у ближній кут.

61 хвилина

Поперечина врятувала команду Реброва від голу після удару Баєра.

55 хвилина

Сватооок!!!! Захисник "Дніпра-1" рятує Україну від вірного голу.

53 хвилина

Моментищеее!!! Гаверц виграв боротьбу у Забарного на другому поверсі, але пробив неточно ударом головою. Трубін навіть не встиг зреагувати на удар.

49 хвилина

Трубін перехопив передачу від Мусіала. Якби не гра Анатолія рахунок міг би вже бути відкритим.

47 хвилина

Сергій Ребров не зробив жодної заміни по перерві.

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

Перед початком матчу президент УАФ зустрівся з канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

45 хвилина

Перший тайм завершився ударом Яремчука. Футболісти пішли на 15-хвилинний відпочинок.

42 хвилина

Мусіала виграв боротьбу у Забарного та пробив у ближній кут воріт Трубіна. Кутовий.

37 хвилина

Момееееент!!! Циганков прострілив із флангу, Яремчук отримав м'яч та пробив по воротах Ноєра. Лише сейв голкіпера врятував німецькі ворота від голу.

35 хвилина

Доволі багато помилок від наших хлопців у дуже простих моментах.

31 хвилина

Андріх пробив вище воріт із дуже перспективної позиції.

22:22, 03 червня

29 хвилина

Гросс пробив вище воріт після індивідуального проходу Мусіали з флангу.

22 хвилина

Степаненко пристрілювався з-за меж штрафного майданчика "бундестім".

20 хвилина

Чергова пожежа була біля володінь голкіпера "Бенфіки". Німеччина могла повести у рахунку, якби Вірц пробив точніше.

18 хвилина

Господарі повністю контролювали хід матчу. Підопічні Сергія Реброва прогнозовано грали другим номером.

15 хвилина

Небезпечний момент біля українських воріт. Гюндоган був за крок від голу.

10 хвилина

Міттельштедт пробив повз володіння Трубіна.

4 хвилина

Перший небезпечний момент був від команди Сергія Реброва. Але удару Циганкова не вистачило влучності.

Пролунав стартовий свисток. Німеччина розвела м'яч у центрі поля.

Пролунали гімни обох національних команд Німеччини та України.

У день матчу свій день народження святкує головний тренер збірної України Сергій Ребров, якому виповнилось 50 років. Тому команда серйозно налаштована зробити коучу подарунок у вигляді перемоги.

Команди вже виходять на футбольне поле!!! Лічені хвилини до стартового свистка! Віримо у синьо-жовту команду!