"Взагалі не бачу себе в іншій країні"

20-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх розповіла про пропозиції від інших країн. Талановита легкоатлетка не бачить свого майбутнього в іншій країні.

Читайте також Нейтрально відношусь, – Магучіх здивувала заявою про відсторонення російських атлетів

Ярослава запевнила, що жити хоче лише у рідній Україні.

Я не можу переїхати, взагалі не бачу себе в іншій країні. Подорожувати – так, будь ласка, жити – тільки в Україні. Не знаю, що буде через 10-15 років, але зараз ось так,
– розповіла спортсменка.

Магучіх отримувала багато пропозиції від іноземних країн. Але українка навідріз відмовилась змінювати громадянство. Німеччина, Кіпр, США та інші країні мріяли переманити талановиту легкоатлетку у свою країну. Але у Ярослави патріотичне українське серце.

Чи пропонували мені інші країни змінити громадянство? Так, але я відмовилася. Кликала Німеччина, з Кіпру дзвонили, США. Багато країн, але якщо ти на цьому не зациклюєшся, то куди?,
– зазначила Магучіх.

  • Нагадаємо, що після Олімпійських ігор Магучіх очолила світовий рейтинг зі стрибків у висоту. У трійці лідерок розташувалась олімпійська призерка з Росії Марія Ласіцкене, яка стала олімпійською чемпіонкою у Токіо. Трійку замкнула австралійка Нікола МакДермотт, яка стала другою на Олімпіаді-2020.