У суботу, 29 червня, на Євро-2024 відбудуться дві зустрічі в рамках 1/8 фіналу. На вечір винесена гра за участю команди-господарки Німеччини проти Данії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Ударний старт німців

Бундестім яскраво почав групову стадія. Німеччина не залишила ані шансу Шотландії (5:1), а також впевнено переграла Угорщину (2:0). А ось в останньому турі у підопічних Нагельсманна виникли проблеми.

Німці довгий час програвали Швейцарії, але рятівний гол Фюллькруга у компенсований час врятував для команди нічию та перше місце у групі. Тепер же на Бундестім чекає "міцний горішок" зі Скандинавії.

Данія не особливо вразила на груповій стадії, але і не розчарувала. Підопічні Х'юлманда здобули три нічиї (проти Словенії, Англії та Сербії) та посіли друге місце у квартеті.

Загалом же данці є явним аутсайдером пари, хоча проблеми Німеччини в обороні можуть зіграти їм на руку. Через перебір карток матч пропустить Та, а Рюдігер під питанням через травму.

Тож можна очікувати на експериментальну пару центрбеків Шлоттербек – Антон. У Данії ж лише одна втрата, хавбек Х'юлманд пропустить гру через дискваліфікацію.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Німеччина – Данія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Німеччина – Данія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НІМЕЧЧИНА – ДАНІЯ 2:0

Голи: Гаверц, 54 (пен), Мусіала, 69.

Німеччина: Ноєр – Кімміх, Рюдігер, Шлоттербек, Раум – Андріх, Кроос – Мусіала, Гюндоган, Сане – Гаверц.

Данія: Шмейхель – Мелє, Андерсен, Крістенсен, Вестергор, Ба – Ділейні , Гейб'єрг – Еріксен, Сков Ольсен – Гойлунд.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Німеччина дотисла Данію у другому таймі та вийшла у чвертьфінал. Там підопічні Нагельсманна зіграють з Іспанією або Грузією.

90+4 хвилина

Знову сейв від Шмейхеля! Гаверц отримав змогу оформити дубль у контратаці, але кіпер ногою відбив удар Кая.

90+2 хвилина

Вірц забив після виходу сам на сам. Але перед цим Джан опинився у офсайді.

90 хвилина

5 хвилин додав суддя.

88 хвилина

Удар Хенрікса вище воріт.

87 хвилина

Антон вийшов замість Сане.

84 хвилина

Фюллькруг не реалізував вихід сам на сам, але перед цим Ніклас заліз у офсайд.

82 хвилина

Данія ж іде аж на три заміни. Відпочивати пішли Крістенсен, Ба та Гойлунд. Замість них зайшли Вінд, Бруун Ларсен та Крістіансен.

80 хвилина

Дві заміни від Нагельсманна. ВІрц та Хенрікс вийшли замість Мусіали та Раума.

77 хвилина

Аж три поспіль кутових виконав Еріксен. Безрезультатно.

74 хвилина

Грубий фол від Андерсена. Жовта картка.

72 хвилина

Дві заміни у Данії. Поульсен та Норгард на полі, відпочивати пішли Ділейні та Сков Ольсен.

69 хвилина

ГОООООЛ. Схоже, Німеччина закриває цей матч. Мусіала скористався крутим закиданням від Шлоттербека, втік віч-на-віч зі Шмейхелем та впевнено реалізував момент. 2:0

Відео голу:

67 хвилина

Сейв від Ноєра! Мануель рятує Німеччину після супермомента у Гойлунда.

64 хвилина

Дві заміни у німців. Джан та Фюллькруг вийшли замість Гюндогана та Андріха.

61 хвилина

Мелє скосив Сане та отримав жовту картку. Наступний матч Йоакім пропустить.

60 хвилина

Момент у Гаверца! Форвард Арсеналу організував собі вихід сам на сам, але пробив поруч зі стійкою.

58 хвилина

Ба врізався у Андріха та отримав попередження.

56 хвилина

Кімміх ледь не подарував м'яч супернику перед своїми воротами, але встиг виправитись.

54 хвилина

ГООООЛ, Шмейхель вгадав напрямок удару Гаверца, але удар Кая був більярдно точним. Рахунок 1:0.

Відео голу:

52 хвилина

Пенальті! Під час подачі у майданчик данців Андерсен виставив руку та підкоригував нею політ м'ячі. Майкл Олівер після перегляду VAR вказав на позначку.

51 хвилина

Андріх спробував пробити крученим ударом. Неточно.

49 хвилина

Данія змогла забити після подачі у карний майданчик та скидки Ділейні на Андерсена. Втім Томас під час передачі заліз у офсайд, що і засвідчив VAR.

47 хвилина

Еріксен вирізав пас на Гойлунда, однак передача була неточною.

Початок другого тайму

Команди повернулись на поле. Зустріч поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва у грі. Поки без забитих м'ячів, але динаміка від обох команд налаштовує на голи у другому таймі.

45 хвилина

Рефері додав одну хвилину до першого тайму.

44 хвилина

Знову супершанс у Данії! Ділейні виводив Гойлунда сам на сам із Ноєром, але кіпер Баварії встиг зблизитись із Расмусом та парирувати удар.

42 хвилина

Шлоттербек на рівному місці подарував Гойлунду м'яч у власному майданчику. Пощастило німцям, Расмус пробив поруч зі стійкою.

39 хвилина

Другим темпом головою пробивав Шлоттербек. Близько зі стійкою.

38 хвилина

Сейв від Шмейхеля! Рюдігер замикав подачу Раума, але кіпер парирував удар.

37 хвилина

Матч поновлено!

Гравці повернулись на поле. Схоже, що матч ось-ось поновиться.

Суддя відправив команди у роздягальні. Схоже, гра поновиться нескоро.

Матч зупинено

Суддя призупинив гру через щільну зливу у Дортмунді.

34 хвилина

Сане, Гюнжоган та Гаверц у короткий пас намагались пробратися до воріт Шмейхеля. Захисники відбились.

30 хвилина

Гейб'єрг був на ударній позиції, але П'єр-Еміль вирішив навісити. Неточно.

26 хвилина

Шанс у Мелє, захисник пробив поруч зі стійкою.

24 хвилина

Данія трохи відсунула гру від своїх воріт, але для Ноєра небезпеки майже немає.

21 хвилина

Еріксен шикарно зупинив м'яч після кроса з глибини та пробивав з лінії майданчика. Рюдігер встиг заблокувати удар.

18 хвилина

Шмейхель забрав мяч після прострілу Рюдігера.

14 хвилина

Неточний дальній удар від Мусіали.

12 хвилина

Андріх відгукнувся на подачу Крооса з кутового. Шмейхель знову на місці.

10 хвилина

Німці тиснуть активно. Тепер кіпер Данії парирує удар від Гаверца.

7 хвилина

Знову Шлоттербек пробивав після кутового. Сейв від Шмейхеля.

6 хвилина

Шмейхель парирує дальній постріл Кімміха під поперечку.

4 хвилина

Шлоттербек швидко забив після стандарту, але суддя після консультацій із VAR скасував м'яч через фол з боку Кімміха.

Початок матчу

Зустріч стартувала, поїхали!

Команди вже вийшли на поле у Дортмунді.

Матчі на ЧС та Євро

На крупних турнірах Німеччина та Данія перетинались чотири рази. Поки паритет по перемогам:

• ЧС-1986, групова стадія. Данія – Німеччина 2:0
  • Євро-1988, групова стадія. Німеччина – Данія 2:0
  • Євро-1992, фінал. Данія – Німеччина 2:0
  • Євро-2012, групова стадія. Данія – Німеччина 1:2