Романчук: Я повинен захищати свою країну і себе в басейні

25-річний плавець розповів про патріотичну позицію своєї рідні, яка не збирається покидати Україну у біді. Михайло Романчук пропонував сім'ї виїхати у безпечне місце за кордон, але отримав відмову.

До теми Біатлоністка Меркушина взяла до рук зброю, щоб захищати Україну від російських окупантів

Олімпійський призер складно переживає часи війни в Україні. Його батько та тренер записались у службу, щоб захищати рідну країну від російської орди, яка 24 лютого розпочала повномасштабний наступ на Україну.

Я не можу описати свій стан, але це дійсно важкі часи. Я говорив мамі, сестрі і іншим членам сім'ї, що варто виїхати. Але ніхто не хоче залишати Україну, адже це – дім, і вони будуть його захищати. З цієї причини мій батько і мій тренер записалися на службу, щоб оборонятися. Я відчуваю, що я повинен захищати свою країну і себе в басейні. Це головне, чим я можу займатися і краще, що у мене виходить,
– сказав Михайло Романчук.

Нагадаємо, що Романчук є уродженцем Рівного, де мешкає його родина.

  • З Олімпіади-2020, яка відбулась у Токіо, Михайло привіз одразу дві нагороди. На дистанції 1500 метрів вільним стилем українець здобув "срібло", а на 800 метрах вільним стилем став третім.
  • Відзначимо, що плавець одружений на титулованій стрибунці у довжину Марині Бех-Романчук. Пара проживає у Хмельницькому, де активно допомагають волонтерам та місцевим.