У вівторок, 25 червня, відбудеться останній тур в групі "D". В столиці Німеччини зустрінуться Нідерланди та Австрія, пише 24 канал.

Остання боротьба за вихід у плей-оф

25 червня на "Олімпіаштадіоні" зійдуться збірні Нідерландів та Австрії в рамках заключного матчу групового етапу Євро-2024. Цей поєдинок стане справжньою битвою за вихід до плей-офф, адже обидві команди мають шанси на продовження боротьби за трофей.

Збірна Нідерландів, під керівництвом досвідченого Рональда Кумана, наразі є лідеркою турнірної таблиці Групи "D". На цьогорічному Євро-2024 "оранжеві" здобули мінімальну перемогу над Польщею (1:2) та зіграли в нічию з французькою командою (0:0).

Збірна Австрії, очолювана Ральфом Рангніком, також має шанси сенсаційно вийти до плей-офф. У першому матчі групового етапу команда мінімально поступилася збірній Франції (0:1), а в другому розгромила Польщу (1:3).

Де дивитися матч

Гру Нідерланди – Австрія можна буде переглянути на медіасервісі MEGOGO за передплатами "Максимальна" та "Спорт". Також цей поєдинок потрапив у список 22-х, які показуватимуть на місцевих телеканалах Суспільного. Стартовий свисток пролунає о 19:00.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Також буде опублікований результат матчу із найнебезпечнішими моментами та голами зустрічі.

Матч завершено!

Австрія перемагає Нідерланди з рахунком 3:2 та виходить в 1/8 фіналу з першого місця!

20:55, 25 червня

90 хвилина

Рефері компенсував шість хвилин до другого тайму. У паралельному матчі французи грають унічию з поляками, тож австрійці близькі до виходу в плей-оф з першого місця.

86 хвилина

Гертрейда з правого флангу подав до центру штрафного, де в падінні бив Веггорст, але поцілив над воротами.

83 хвилина

Баумгартнер біля лицьової на лівому фланзі штрафного пробив у ближній, але з офсайду.

20:39, 25 червня

ЩЕ ОДИН ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!

На 80-й хвилині Баумгартнер вирізав передачу до лівого флангу штрафного, а Забітцер пробив у ближній кут.

ГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

На 75 хвилині Веггорст скинув подачу з лівого флангу головою в центрі штрафного на Депая, а той другим дотиком пробив у правий верхній кут.

72 хвилина

Нідерландці заробили стандарт на половині поля суперника, але навіс Депая вийшов не дуже вдалим і м'яч прилетів до суперника.

66 хвилина

Серія замін: Ван де Вена вийшов замість Аке, Керфельд гратиме замість Грілліча, Лаймер замінив Віммера.

ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Австрія знову виходить вперед! На 59 хвилині Грілліч виконав подачу з лівого флангу від лицьової до центру штрафного, де Шмід у падінні влучно пробив головою.

53 хвилина

Ван Дейк на ближній головою завершив подачу з кутового з лівого флангу, але рикошетом від Вебера м'яч полетів над воротами.

50 хвилина

Мален випустив м'яч за лицьову під час просування правим флангом атаки.

ГООООООЛЛЛ!!!

Гакпо зрівнює рахунок на 47-й хвилині! Швидкий гол від нідерландців на початку другого тайму, першим ударом у площину воріт!

Другий тайм розпочався!

У нідерландців є 45 хвилин, щоб відігратися.

Перший тайм завершено!

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Австрії.

41 хвилина

Простріл Малена з правого флангу Схаутен завершив ударом у суперника.

35 хвилина

Заміна в Нідерландів: Сімонс вийшов замість Веермана.

33 хвилина

Дві жовті картки: Пош вдарив Депая по ногах, а Віммер наступив на ногу Гертрейді.

30 хвилина

Забітцер із відскоку з лівого флангу штрафного пробив у захисника, після Грілліч у нього за спиною пробив до рук воротаря на ближній.

23 хвилина

Депай скинув на лівому фланзі назад на Рейндерса, той зіграв до штрафного, але Мален у дотик пробив повз праву стійку.

19 хвилина

Гра доволі спокійна та рівна. Команди почергово контролюють м'яч і здебільшого катають його у центрі поля.

14 хвилина

Передачу з лівого флангу в дотик замикав Рейндерс, але пробив повз дальню стійку.

10 хвилина

Нідерландці намагаються побудувати власну атаку, проте натикаються на високий пресинг.

ГОООООЛЛЛЛЛЛ!

Черговий автогол на Євро-2024: Мален на ближній стійці примудрився зрізати простріл Прасса з лівого флангу в сітку власних воріт. Австрія повела в рахунку на шостій хвилині.