Левандовський закликає не забувати про Україну

Левандовський вдесяте став чемпіоном Німеччини, а 24 квітня був відзначений премією Laureus 2022 за "Видатні досягнення".

Варте уваги Баварія у феєричному стилі достроково оформила титул чемпіона Німеччини

Висловлюючи подяку організаторам, поляк вкотре наголосив, що весь спортивний світ має допомогти Україні, яка героїчно протистоїть російській армії.

"Дякую академії Laureus за нагороду. Бути визнаним справді багато значить. Знаю, що спортсмени не отримують нічого безкоштовно. У професійному спорті немає шляхів до успіху. Якщо ти хочеш бути найкращим – повинен зробити все можливе. Але також вірю, що жоден спортсмен ніколи не досягне успіху сам. Тому хочу подякувати всім, хто мене підтримує", – сказав нападник Баварії.

Нельсон Мандела сказав: "Спорт має силу змінити світ". Пам’ятаймо і голосно повторюймо це повідомлення, особливо в ці дні, коли в Україні гинуть невинні люди. Немає спорту без миру,
– наголосив Левандовський.

  • З перших днів повномасштабної війни Левандовський активно підтримує Україну. Він неодноразово звертався до світової спільноти з проханням допомогти українському народу.
  • Футболіст виступав за відсторонення росіян та білорусів від світового спорту. А також поляк виставив на аукціон свою футболку збірної, виручені кошти пожертвують на потреби ЗСУ.