Ганебний матч

Все розпочалося з того, що Асоціація футболу Боснії та Герцеговини оголосила, що вона проведе товариський матч проти росії в санкт-петербурзі 19 листопада. Таке рішення викликало хвилю критики як зі сторони вболівальників, так і футболістів. Деякі з лідерів збірної Боснії та Герцеговини вже заявили, що не прибудуть до збірної на цей матч.

Детальніше Я солідарний з народом України, – капітан Боснії та Герцеговини відмовився від матчу з росією

Боснійські футбольні чиновники своє ганебне рішення намагалися пояснити вже традиційною фразою про "спорт поза політикою".

Реакція Маліновського

На це все відреагував півзахисник збірної України Руслан Маліновський. Під постом у твіттері збірної Боснії та Герцеговини про цей матч він опублікував фото зруйнованого обстрілами росіян стадіону в Чернігові. І додав підпис "Sport out of politics. Sure" (Спорт поза політикою. Звичайно).

Для будь-якої людини зрозуміло, що Маліновський вирішив використати сарказм в цьому випадку. Але не для росіян.

Пропагандисти такі пропагандисти

російські журналісти вирішили "знайти" у словах Маліновського "підтримку". І дали новину лише з фразою Маліновського, без фотографії зруйнованого стадіону. Тож виглядало все і справді, ніби український футболіст виступає за те, що "спорт поза політикою". Тож ніби і проти цього матчі росії проти Боснії та Герцеговини виступати немає причин.

Читачі російських спортивних сайтів теж не надто зрозуміли сарказм в словах Маліновського. Тож в коментарях під новиною – мало не суцільні хвалебні оди гравцю. І лише деякі помітили, що в словах українця присутній сарказм.