Найбільш титулована українська фехтувальниця Ольга Харлан однією з перших підтримала боксера з України. Ольга виклала пост у своєму Instagram-акаунті, де відзначила, що не вірить у поразку Василя у поєдинку. Але вона дасть ще більше мотивації та сили Ломаченку, щоб ставати ще кращим у майбутньому.

Варто прочитати: Усик віршем підтримав Ломаченка після болючої поразки від Лопеса

Підтримка найкращої спортсменки України

У ніч з 17 на 18 жовтня Василь Ломаченком зазнав другої у кар'єрі поразки. Цього разу його кривдником став Теофімо Лопес. Американець не лише здобув перемогу, а й забрав усі пояси в українця та можливість називатись абсолютним чемпіоном світу.

Багато критики після бою було у сторону Ломаченка, зокрема зі сторони людей близьких до спорту. Не так багато людей підтримали українського боксера, тому серед цих осіб знайшлось місце фехтувальниці.

30-річна спортсменка не пропускає жодного бою Ломаченка та вважає, що його боксерський стиль як мистецтво.

"Знаю не з чуток, яка робота пророблена, і наскільки він сильний. І деякі можуть думати (а таких не так вже й мало) – як він міг програти, і що це катастрофа. Від себе можу сказати, можливо, і банальну річ, але дуже правдиву – те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Я знаю, що він повернеться ще сильнішим і по-спортивному злішим! Хочу висловити своє захоплення і підтримку Василю Ломаченку і його команді. Ще не таке буде", – написала Харлан.

Що відомо про Ольгу Харлан: головні здобутки у спорті

  • Ольга Харлан – олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, срібна призерка Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро (командна шабля), бронзова призерка Олімпіади 2012 та 2016 років в індивідуальні шаблі.
  • Багаторазова чемпіонка світу та Європи.
  • Найкраща спортсменка року 2008 та 2009 років. Неодноразово відзначалась званням "Найкраща спортсменка місяця в Україні" та є рекордсменом серед українських спортсменів за кількістю цих нагород (12 відзнак).
  • 2018 року Ольга виграла загальний залік Кубка світу з фехтування на шаблях.
  • На церемонії "Герої спортивного року 2019" Ольга Харлан була нагороджена відзнакою "Народний вибір".
  • Ольга Харлан стала прототипом для ляльки Барбі. Такі ляльки є у колекції лише у декількох спортсменок світу.