Молодіжний чемпіонат Європи із дзюдо у віковій категорії до 23 років стартував у Потсдамі (Німеччина). Збірна України стала однією із 32-х збірних-учасниць, пише 24 канал.

До теми Чемпіонат без росіян: збірна України оголосила склад на молодіжне Євро-2023 із дзюдо

Наша команда відправила на турнір 18 спортсменів. Вже у перший день "синьо-жовті" поповнили свою скарбничку медаллю завдяки Назару Віскову, якому підкорилось золото.

18-річний хлопець виступав у категорії до 60 кілограмів. У другому раунді Вісков здолав П'єтро Андреїні з Італії, а у чвертьфіналі іппоном переміг Растко Анд'єловича (Сербія).

Найважчою виявилась дуель у півфіналі проти азербайджанця Махаммада Мусаєва, українець провів на татамі майже 4,5 хвилини. Перемога дозволила Назару вийти у фінал, де він здолав Луїса Барросо Лопеса з Іспанії.

Для Віскова це перше золото на молодіжних Євро з дзюдо. Також у п'ятницю на старт вийшли ще шестеро українців, однак вище п'ятого місця жоден із них не стрибнув:

• Євген Гончарко (5 місце, до 73 кілограмів)
  • Микита Голобородько (7 місце, до 66 кілограмів)