Підійшов до завершення чемпіонат Європи-2023 із дзюдо. Змагання у французькому Монпельє стартували у п'ятницю і принесли збірній України дві нагороди, пише 24 канал.

До теми Дебютне "золото" Халматова та "бронза" Білодід: феєричний виступ українців на Гран-прі у Загребі

"Синьо-жовті" не могла розраховувати на свою головну зірку Дар'ю Білодід, яка пошкодила спину. Загалом наша команда приїхала на турнір у складі 11 дзюдоїстів.

Найкраще виступив Дільшот Халматов, який у категорії до 60 кілограмів здобув срібну нагороду. На шляху до фіналу 25-річний киянин пройшов трьох опонентів, а у вирішальній сутичці мінімально поступився Луці Мкхейдзе (Франція).

У свою чергу не залишився без медалі і Богдан Ядов. 26-річний спортсмен виборов бронзову нагороду у категорії до 66 кілограмів. Інші ж українці не були близькими до нагород.

Михайло Свідрак, Єлизавета Литвиненко та Христина Гоман стали сьомими у власних вагових категоріях. Дві медалі хлопців дозволили Україні посісти лише 13 місце у заліку. Переможцем стала Франція, які підкорилось 5 золотих нагород.