Про це повідомляє Meta-raitings.com.ua.Також з 17 клубами буде простіше провести сезон, який і так стартує пізніше, ніж зазвичай. До того ж деякі клуби можуть переносити свої матчі через випадки зараження коронавірусом під час сезону.

Дивіться також: Клуб УПЛ отримав трансферний бан через скандального легіонера

Варіант з 18 командами

Розглядають і варіант з 18 командами. Останнього учасника турніру визначать в матчі тих, хто програв перехідні зустрічі між Першою і Другою лігами. Але цей варіант ускладнений тим, що складно буде знайти дату матчу, оскільки перехідні зустрічі пройдуть 15-го і 19 серпня, а 25 серпня вже стартує Кубок України.

Зараз ПФЛ чекає вирішення ситуації з "Карпатами", які планують отримати атестат для участі в Першій лізі. Для цього клубу потрібно погасити борги.

ПФЛ повинна визначитися з форматом Першої ліги до перших чисел серпня.

"Карпати" виключили з УПЛ: що відомо

"Карпати" офіційно виключено з української Прем'єр-ліги (УПЛ). Рішення прийнято 9-го липня на засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу. Наразі "Карпати" хочуть почати сезон 2020/21 у Першій лізі.

За результатами розгляду справи були прийняті наступні рішення:

  • зарахувати "Карпатам" дві технічні поразки, а "Маріуполю" – дві перемоги;
  • виключити ФК "Карпати" (Львів) зі змагань УПЛ сезону-2019/2020 за повторну неявку на матч без поважної причини;
  • зарахувати "Карпатам" у матчах, що залишилося зіграти після повторної неявки, технічні поразки, а командам-суперницям – технічні перемоги.