Український борець Парвіз Насібов ціною травми забезпечив собі срібну медаль Олімпійських ігор у Парижі. Однак амбіції спортсмена не обмежуються другим місцем на подіумі, пише 24 Канал.

Фінал за золото Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби

На рахунку 25-річного борця вже є срібна медаль Токіо-2020. Тож у фінальній сутичці з іранцем Саїдом Есмаїлі Лейвесі українець боротиметься за найвищу нагороду Олімпійських ігор в Парижі.

Шлях до фіналу був непростим для Парвіза Насібова. У 1/8 фіналу він переміг серба Мате Немеша з рахунком 3:2.

В наступному раунді українець здобув вольову перемогу над Амантуром Ісмаїловим з Киргизстану. А у драматичному півфіналі Парвіз переміг азербайджанця Хасрата Джафарова.

Під час останньої сутички Насібов отримав травму ока. Унаслідок удару ліктем у борця утворилася величезна гематома, яка повністю закрила око. Парвізу в той же вечір зробили медичну процедуру, щоб відкачати рідину. Будемо сподіватися, що травма не завадить українському борцю.

Фінальний поєдинок з греко-римської боротьби Олімпіади-2024 орієнтовно розпочнеться о 19:57. Пряма трансляція чемпіонського поєдинку між Парвізом Насідовим та Саїдом Лейвесі буде доступна на сайті 24 Каналу.

Дивіться онлайн фінал Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби

БІЙ ЗАВЕРШЕНО!

Парвіз Насібов не зміг відігратись і поступився у фіналі. Представник України став срібним призером Олімпіади-2024!