У середу, 21 лютого, в Лізі чемпіонів завершаться всі перші матчі 1/8 фіналу сезону 2023-2024. Центральна гра дня пройде в Неаполі, де місцевий Наполі прийматиме Барселону, пише 24 канал.

До теми Парад нереалізованих моментів: Інтер дотис Атлетіко завдяки голу Арнаутовича – відео

Непростий сезон Барси

Команди є чинними чемпіонами Італії та Іспанії, але цей сезон проводять явно гірше очікуваного. Барса вже майже випала з гонки за золото в Ла Лізі, відставши від Реала на 8 очок.

Підопічні Хаві йдуть третіми в чемпіонаті, а в Кубку та Суперкубку не змогли досягти успіху. Та і виступи в Лізі чемпіонів залишают питання. Попри перемогу в групі, "блаугранас" примудрились програти Шахтарю та Антверпену.

Криза в Наполі

На руку Барсі грає і ситуація в Наполі, який застряг в середині таблиці Серії. "Партенопеї" аж дев'яті, а відстань від топ-четвірки становить 7 очок. При цьому за останній рік італійці аж тричі змінили тренера.

Цього сезону командою не надто вдало керували Руді Гарсія та Вальтер Маццарі. Останнього звільнили як раз за кілька днів до бою з Барсою та запросили коуча збірної Словаччини Франческо Кальцону.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Наполі – Барселона в Україні можна буде на на ОТТ-платформі Megogo на каналі "Megogo Футбол 1". Початок зустрічі в Гамбургу – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Наполі – Барселона. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НАПОЛІ – БАРСЕЛОНА 1:1

Голи: Осімхен, 76 – Левандовський, 60.

Наполі: Мерет – Ді Лоренцо, Ррахмані, Жезус, Олівера – Ангісса, Лоботка, Каюсте – Політано, Осімхен, Кварацхелія.

Барселона: тер Штеген – Кунде, Араухо, Мартінес, Крістенсен, Канселу – Гюндоган, де Йонг, Педрі – Ямал, Левандовський.

Відеоогляд матчу Наполі – Барселона:

Кінець матчу

Фінальний свисток. Бойова нічия між Наполі та Барселоною відкладає вирішення долі путівки у чвертьфінал на матч-відповідь. Він пройде на "Естадіо Олімпіко" 12 березня.

90+4 хвилина

Класний момент у Гюндогана. Німець з лінії карного майданчика на техніку пробивав у нижній кут воріт, але трохи забракло точності.

23:51, 21 лютого

Відео голу Осімхена:

90+1 хвилина

Канселу ледь не вивів Феліша на ударну позицію. Захист Наполі зіграв впевнено.

90 хвилина

Арбітр додав чотири хвилини.

Відео голу Левандовського:

89 хвилина

Непоганий удар від Сімеоне з-за меж карного майданчика. М'яч пролетів над поперечиною.

87 хвилина

Ще дві заміни від Барси. Феліш та Ромеу вийшли замість Педрі та Крістенсена.

85 хвилина

Дуже небезпечно біля воріт Барселони. Ангісса під час кутового головою розстрілював ворота суперника. Трохи неточно.

84 хвилина

Невдала подача Распадорі з кутового.

81 хвилина

Перша заміна від Хаві. Рафінья вийшов замість Ямала.

80 хвилина

Жовті картки отримали Крістенсен та Мартінес. Перший сфолив, другий переборщив з емоціями.

78 хвилина

Ще дві заміни від Наполі. Йдуть поля Осімхен та Політано, замість них вийшли Сімеоне та Распадорі.

76 хвилина

ГОООООЛ. Таки досягає свого Осімхен! Мартінес програв боротьбу один в один проти нігерійця і той з пасу Ангісса прошив тер Штегена. 1:1

74 хвилина

Осімхен кілька разів поспіль був за крок від удару, але його не пускали захисники гостей.

70 хвилина

Траоре одразу намагався на дриблінгу увійти в майданчик Барселони, але його зупинили.

67 хвилина

Дві заміни від Наполі. Кварацхелія та Каюсте йдуть відпочівати, замість них виходять Траоре та Ліндстрьом.

64 хвилина

Барслеона продовжує тиснути. Дальній удар від Педрі відбив Мерет.

60 хвилина

ГООООЛ. Роберт Левандовський виводить Барселону вперед. Педрі знайшов поляка між захисниками Наполі, той хитнув Жезуса та розстріляв Мерета. 0:1

56 хвилина

Левандовський виводив Педрі на ударну позицію, проте Ррахмані був раніше на м'ячі.

53 хвилина

Наполі більш агресивно почав другий тайм, до перерви італійці в нападі не вражали.

50 хвилина

Гюндоган опинився на ударній позиції, але пробив занадто слабко. Кіпер на місці.

47 хвилина

Неточний удар головою від Політано після навісу від Кварацхелії.

23:05, 21 лютого

Початок другого тайму

Кінець перерви, матч відновлено.

Статистика першого тайму:

Перерва

Суддя не компенсує ані хвилини. Перший тайм завершено без голів. Відпочиваємо.

43 хвилина

Щільний захист Барси не дає вінгерам Наполі створювати небезпеку та подавати на Осімхена.

40 хвилина

Наполі отримав право на кутовий, але його невдало подав Кварацхелія.

37 хвилина

Гра заспокоїлась, Наполі контролює м'яч без загострень.

35 хвилина

Барселона дозволила Наполі провести кілька атак, проте все закінчувалось невдалими подачами.

32 хвилина

Левандовський головою замикав подачу Гюндогана зі штрафного. Неточно.

Статистика володіння м'ячем та ударів:

28 хвилина

Осімхен головою замикав подачу з глибини. Проте і неточно, і з офсайду.

26 хвилина

Наполі трохи відсунув гру від своїх воріт, поки без моментів.

23 хвилина

Другий поспіль сейв Мерета. Цього разу після удару Гюндогана метрів з 12-ти.

22 хвилина

Небезпечно від Левандовського! Після прострілу від Канселу Роберто розстрілював Мерета, але влучив з близької відстані у кіпера.

19 хвилина

Левандовський трохи не встиг за м'ячем після пасу Педрі, який виводив поляка сам на сам.

16 хвилина

Де Йонг у підкаті зірвав контратаку Наполі та отримав жовту картку.

14 хвилина

Педрі класно вивів Левандовського на ударну позицію, але той з-під захисника не зміг точно прбити.

10 хвилина

Небезпечний дальній удар від Ямала змусив Мерета вступити в гру. Кіпер відбив удар Ламіна.

9 хвилина

Ррахмані в останній момент зняв м'яч з голви Ямала після подачі з флангу.

7 хвилина

Барса контролює м'яч на старті грі та намагається швидко вийти вперед.

5 хвилина

Ямала вивели на непогану позицію для удару, але м'яч після його пострілу полетів на трибуни.