Фернандо – нова зірка УПЛ

Уже на старті матчу Фернандо міг відкривати рахунок у грі, проте програв дуель Дмитру Мацапурі. На 11 хвилині бразильський футболіст виправився.

Дивіться також Шахтар декласував Зорю, забивши 6 голів: Сікан відзначився п'ятою – відео

Фернандо реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Зорі. Після цього гравець побіг до кута поля, де отримав від фотографа окуляри й стильно відсвяткував гол.

Фернандо святкує гол у ворота Зорі / Фото twitter.com/FCShakhtar

Відео першого голу Фернандо

Після гри футболіст Шахтаря зізнався, що заздалегідь обговорив з фотографом, щоб той подав йому окуляри. Фернандо заявив, що тепер завжди буде так святкували голи.

До речі Сікан забив принизливий гол за Шахтар у ворота Зорі: відео

У середині першого тайму бразилець оформив дубль. Цього разу Фернандо відсвяткував гол ефектним сальто у стилі ексгравця Шахтаря Джуліуса Агахови.

Відео другого голу Фернандо

Шахтар розгромив Зорю з рахунком 6:1. Завдяки перемозі "гірники" зрівнялися з лідером чемпіонату Динамо за набраними очками. Проте кияни мають гру в запасі проти Львова.