У 2020 році фінал Ліги чемпіонів мав прийняти Стамбул. Але через пандемію коронавірусу турнір перенесли до Лісабона. Натомість Стамбулу пообіцяли фінал ЛЧ у 2021 році. Але через рік ситуація не змінилася – Туреччина потрапила до "червоної" зони карантину, і фінал знову перенесли до португальського міста. Цього разу Порту. Та все ж Стамбул таки прийме фінал Ліги чемпіонів. В УЄФА заявили, що у 2023 році саме тут відбудеться фінал.

Нагадаємо УЄФА нарешті скасував правило виїзного голу

Варто відзначити, що Стамбулу віддали фінал, який мав прийняти Мюнхен. Тепер же німецьке місто "перенесли" на 2025 рік.

Зате без змін залишили російський Санкт-Петербург, який прийме фінал ЛЧ вже в цьому сезоні у 2022 році. А у 2024 році фінал відбудеться в Лондоні на стадіоні "Вемблі". Саме тут відбувся фінал Євро-2020.

Окрім того, в УЄФА домовилися з містами, в яких мало відбутися Євро-2020, але матчі перенесли. Мова йде про Дублін та Більбао. Влада міст поскаржилася на чималі витрати. Тож в УЄФА вирішили провести там фінали інших єврокубків. Дублін проведе фінал Ліги Європи в 2024 році, а Більбао прийме фінал Ліги чемпіонів серед жінок у 2024 та фінал Ліги Європи та 2025 роках.