У середу, 26 червня, збірна України з футболу грала свій останній матч групового етапу на чемпіонаті Європи. Суперником "синьо-жовтих" була Бельгія.

Гнівна реакція Мудрика

Поєдинок завершився з рахунком 0:0, а в паралельній грі Румунія та Словаччина розписали взаємовигідну нічию (1:1). Ці результати залишили Україну на четвертому місці у квартеті E й вона вилетіла з Євро-2024.

Вирішальний матч із бельгійцями пропустив Михайло Мудрик. Була інформація, що український вінгер отримав пошкодження у тренажерному залі, однак гравець Челсі спростував це та розповів, коли саме він травмувався.

Ті, хто вірить у всяку маячню – клоуни. Дуже шкода, що в нас люди тільки й шукають привід заср**и. Доречніше дізнатися спочатку правду з перших вуст. Травма була отримана на 80-й хвилині в матчі зі Словаччиною,
– написав Мудрик.

Зазначимо, що на чемпіонаті Європи Михайло Мудрик провів повний матч проти Румунії та 85 хвилин зі Словаччиною, результативними діями не відзначався.

Нагадаємо, що стадія 1/8 фіналу Євро-2024 розпочинається 29 червня. Першими у плей-оф зіграють Швейцарія та Італія, стартовий свисток пролунає о 19:00.