Камбосос: Ми проведемо бій між двома справжніми чемпіонами

Австралійський боксер висловив свою думку у твітері про рішення Василя Ломаченка. Саме проти українця повинен був відбутись наступний бій Джорджа Камбососа.

До теми Ломаченко відмовився від бою з Камбососом заради захисту України, – ESPN

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі розуміє відмову українського боксера від бою у такий складний для України час. Нагадаємо, що Ломаченко ще у перші дні військових дій поповнив ряди тероборони рідного Білгород-Дністровського.

Камбосос запевнив Василя, що їх бій відбудеться у майбутньому. Австралієць назвав їх двобій справжнім поєдинком чемпіонів. Чемпіон світу підтримав Ломаченка та заявив, що буде молитись за нього та усю Україну.

Ломаченко, я поважаю твоє рішення і повністю розумію його. Я молюся за тебе та твою країну. Будь ласка, залишайся у безпеці. І одного разу, коли я витру підлогу Девіном Хейні, ми проведемо бій між двома справжніми чемпіонами. Благослови тебе Бог,
– написав Камбосос.

Відзначимо, що влада України дозволила Ломаченку та Олександру Усику покинути Україну заради титульних поєдинків. Але Василь відмовився кидати зброю з рук.

Головне про можливий бій Камбосос – Ломаченко

  • Поєдинок проти Камбососа провинен був відбутись на початку літа 2022-го. Двобій прийняла б Австралія, рідна країна Джорджа.
  • Ломаченко не був проти готовий побитись із суперником на очах рідних фанатів абсолютного чемпіона. Ця зустріч дала б шанс українцю повернути втрачені титули.
  • Тепер Камбосос швидше за все зійдеться на ринзі проти Девіна Хейні.
  • За інформацією менеджера українського боксера Егіса Клімаса, команди бійців вели мову одразу про два поєдинки. У разі поразки Камбосос мав би шанс на реванш.