У вівторок, 11 червня, відбудеться третій товариський матч збірної України у червні. Команда Сергія Реброва у Кишиневі зіграє проти збірної Молдови, пише 24 Канал.

До теми Вибір Сергія Реброва: склад збірної України на товариські матчі перед Євро-2024

Фінальна репетиція

Бій у Кишиневі стане для "синьо-жовтих" останнім перед стартом Євро-2024. Підопічні Реброва у червні вже встигли розписати нульову нічию з Німеччиною та поступитися Польщі (1:3).

Після останньої зустрічі тренер оголосив заявку збірної України на чемпіонат Європи, до якої увійшли 26 гравців. Обійшлось без сюрпризів, до списку потрапили всі ті, хто був у складі команди на спарингах.

Матч з Молдовою – останній шанс відточити схеми та комбінації перед стартом турніру. Суперник вважається нижчим за класом ніж Україна, проте здивував у кваліфікації на Євро.

Наші сусіди примудрились набрати аж 10 очок в групі з Албанією, Чехією, Польщею та Фарерськими островами. До слова, проти команди Реброва може зіграти колишній українець Владислав Бабогло. Перед відбором на Євро захисник Карпат змінив громадянство, адже народився він саме у Молдові.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Молдова – Україна можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Також пряма трансляція спарингу буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Молдова – Україна. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

МОЛДОВА – УКРАЇНА 0:4

Голи: Яремчук, 3, Циганков, 43, Довбик, 49, Судаков, 54.

МОЛДОВА: Райлян – Кожокару, Крачун, Бабогло, Посмак, Рябчук – Йоніце, Раце – Моцпан, Ніколаєску, Дамашкан.

УКРАЇНА: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Степаненко, Шапаренко, Судаков – Циганков, Яремчук, Мудрик.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Україна на класі переграє Молдову 4:0 та відправляється готуватися безпосередньо до Євро-2024. Єдиною ложкою дьогтю стала травма Миколенка. Поки незрозуміло, чи зможе Віталій зіграти на турнірі.

90+3 хвилина

Бабогло пробивав головою після подачі кутового, але удар був трохи неточним.

90+2 хвилина

Конопля опинився на ударній позиції в контратаці. Втім Юхим пробив поруч зі стійкою.

90 хвилина

Арбітр додав три хвилини.

87 хвилина

Неточний дальній постріл від Судакова.

86 хвилина

Дальній постріл від Каймакова не став проблемою для Луніна.

84 хвилина

Жовта картка Коноплі, який зірвав вибігання Рябчука.

82 хвилина

У Молдови заміна. Богачук вийшов замість Раце.

81 хвилина

Супермомент у Клещенка! Форвард Молдови дали пробити з лінії карного майданчика, але м'яч полетів вище воріт.

79 хвилина

Маліновський замінив Шапаренка.

78 хвилина

Лунін в дії! Клещенко відкотив під удар Постолаки, але кіпер Реала парирував постріл.

76 хвилина

Зубков невдало подав у центр, воротар забрав м'яч.

74 хвилина

Рябчук сфолив на Ярмоленку і той на емоціях відкинув у суперника м'яч. Жовта картка Андрію.

72 хвилина

Подача Ярмоленка з флангу не знайшла адресата.

69 хвилина

Потрійна заміна від Реброва. Поле залишили Степаненко, Циганков та Мудрик. Замість них гратимуть Ярмоленко, Зубков та Бражко.

66 хвилина

Молдова трохи відсунула гру від своїх воріт та організувала кілька атак. Проте до логічного завершення вони не дійшли.

62 хвилина

Мудрика непогано запустили у карний майданчик господарів, але вінгер Челсі випустив м'яч за лицьову лінію.

60 хвилина

Дві заміни від господарів. Мудрак та син головного тренера Клещенко вийшли на поле замість Ніколаєску та Посмака.

58 хвилина

Молдова отримала право на стандарт, але Стине пробив вище воріт.

54 хвилина

ГООООЛ!!! Судаков запалює! Георгій обігрався у стінку із Довбиком, обійшов захисника та прошив воротаря. У хавбека Шахтаря гол та два асисти. 0:4

Відео голу:

52 хвилина

Супермомент від Мудрика! Михайло опинився під гострим кутом біля воротаря, але Райлян парирував удар вінгера Челсі. На добиванні грав Конопля, але і з його пострілом впорався кіпер.

49 хвилина

ГОООООЛ. Довбик забиває вже на четвертій своїй хвилині на полі. Артем відгукнувся на проникну передачу Судакова та з гострого кута прошив Райляна. 0:3

Відео голу:

46 хвилина

Молдова зробила дві заміни у перерві. Моцпан, Йоніце та Дамашкан залишили поле, замість них з'явились Стине, Постолаки, Каймаков.

46 хвилина

Заміна від збірної України. Довбик вийшов замість Яремчука.

Початок другого тайму

Перерва завершена, команди вже на полі. Матч відновлено.

Неймовірне виконання гімну України перед матчем:

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Україна комфортно перемагає молдован. Відпочиваємо 15 хвилин.

45 хвилина

Дві хвилини додав суддя до першого тайму.

43 хвилина

ГООООООЛ. Дуже красива комбінація від підопічних Реброва! Циганков пройшов по центру, обігрався у стіночку із Судаковим та пробив точно з-під захисника.

Відео голу:

41 хвилина

Україна вибігла у класну контратаку. Проте Циганков не зрозумів задум Мудрика, який скидав під удар Віктору.

37 хвилина

Непоганий удар Шапаренка з-за меж майданчика, але занадто слабкий. Кіпер без проблем забрав м'яч.

34 хвилина

Україна продовжує тиснути, але віддає перевагу контролю м'яча замість вертикальних атак.

30 хвилина

Миколенко повернувся на поле, але одразу ж попросив заміну. Замість травмованого захисника Евертона вийшов Олександр Зінченко.

Миколенко залишає поле:

27 хвилина

Матвієнко відгукнувся на подачу Мудрика з кутового, але пробив вище воріт.

26 хвилина

Проблеми у Миколенка… Крачун грубо пішов у підкат проти Віталія, наш гравець тримається за ногу.

25 хвилина

Гра трохи заспокоїлась. Наша команда продовжує контролювати м'яч.

22 хвилина

Тепер вже Яремчук створив момент для Циганкова після пасу з бокової лінії майданчика. Удар Віктора вище воріт.

20 хвилина

Класна контратака від українців. Шапаренко вивів Яремчука на удар, але Роман з гострого кута пробив у воротаря.

18 хвилина

Посмак пробив головою після кутового, але цей удар вийшов дуже слабким. Лунін спокійно забрав м'яч.

16 хвилина

Степаненко від душі приклався до м'яча з-за меж майданчика, але удар вийшов дуже неточним. Вище воріт.

13 хвилина

Україна повністю контролює м'яч, але не поспішає загострювати біля воріт Райляна.

На гру в Кишиневі завітала президентка Молдови Майя Санду.

9 хвилина

Неприємне зіткнення Циганкова та Посмака. Слава богу, Віктор в порядку.

7 хвилина

Судакову не вистачило точності, щоб вивести Яремчука на небезпечну позицію.

3 хвилина

ГООООООЛ. Україна відкриває рахунок після помилки Бабогла. Захисник Карпат пропустив м'яч після закидання від Матвієнка і Яремчук розстріляв ворота суперника з ударної позиції. 0:1