Збірна України з футболу в кінці 2022 року залишиться без головного тренера. Контракт з Олександром Петраковим закінчується, і Українська асоціація футболу не має наміру його продовжувати. Відтак зараз тривають пошуки нового наставника для збірної України.

Читайте також "Бо це Україна": скандальному арбітру сказали не ставити пенальті у матчі за вихід України на ЧС

Головним претендентом на цю посаду є Сергій Ребров. Правда зараз він зайнятий роботою у клубі Аль-Айн в ОАЕ.

Тож ще одним кандидатом на цю посаду є Мирон Маркевич. Сам він міг очолити "синьо-жовтих" ще влітку 2021 року, коли команду покинув Андрій Шевченко. Але тоді ця посада і дісталася Олександру Петракову.

"Ми мали домовленість. Я заради цього і працював в УАФ п'ять років, бо була домовленість – Шевченко йде, а я тренуватиму збірну. Але не вийшло. Не знаю, які там обставини і хто був за чи проти. Мені це вже не цікаво", – розповів Мирон Маркевич.

Чи погодиться Маркевич очолити збірну України

Маркевич не дав однозначної відповіді на те, чи погодився б очолити збірну України, якби зараз йому надійшла відповідна пропозиція.

"Потрібно думати над таким питанням. Рік тому така пропозиція була актуальною для мене. Я був готовий і, щиро кажучи, мені дуже хотілося. Але не вийшло", – розповів Мирон Маркевич.