Збірна України у 2023 році зіграє у кваліфікації чемпіонату Європи 2024. Перший матч у відборі "синьо-жовті" проведуть 26 березня в Лондоні проти збірної Англії. Однак поки немає остаточної інформації, хто саме буде готувати команду до цього матчу.

Читайте також Світове визнання українця: Лобановський потрапив до топ-25 тренерів в історії футболу

У Олександра Петракова, який тренував команду до цього, контракт закінчується наприкінці 2022 року (точної інформації про це в УАФ не озвучили). І угоду з ним вирішили не продовжувати. Цю інформацію підтвердив журналіст Ігор Бурбас.

"Це означає, що місія Олександра Петракова у національній команді завершена. Його угода спливає з дня на день, і питання щодо пролонгації не розглядалося на засіданні Виконкому минулого тижня. Хоча у той самий час у молодших командах пролонгували Руслана Ротаня та Сергія Нагорняка", – написав Ігор Бурбас.

Хто очолить збірну України після Петракова

Поки головний кандидат на те, щоб очолити збірну України – Сергій Ребров. Але він поки зайнятий іншою роботою – тренує Аль-Айн з ОАЕ. Тож на цей випадок в УАФ є "запасний варіант".

"Збірна України наступного разу збереться з новим тренерським штабом. Це вже очевидно. Якщо до березня Сергій Ребров звільниться з посади в "Аль-Айні (є варіанти), то негайно стане до виконання обов’язків в національній команді. Він до дрібниць уже проговорив свій контракт з УАФ. Якщо ж в Еміратах доведеться затриматися до червня, збір проведе його тренерський штаб", – запевнив Ігор Бурбас.

Не лише Ребров

Букмекерська компанія Favbet пропонує зробити ставку на те, хто стане головним тренером збірної України після Олександра Петракова. Ставка на Сергія Реброва, у випадку його призначення, може принести виграш з коефіцієнтом 1,35. На інших кандидатів значно більші коефіцієнти. На те, що наставником "синьо-жовтих" знову стане Андрій Шевченко – 4. Щодо Віктора Скрипника, який зараз очолює полтавську Ворсклу, то його призначення оцінено коефіцієнтом 9. На Олександра Рябоконя, який поки без роботи після тимчасового зникнення Десни – 13. Такий же коефіцієнт і на Мирона Маркевича, який поки працює в УАФ та все не покидає надій знову очолити головну футбольну команду країни.