На початку 2021 року Теофімо Лопес може провести наступний свій бій проти Джорджа Камбососа, який є обов'язковим претендентом по лінії IBF. Американець хоче заробити гонорар у розмірі мінімум 5 мільйонів доларів. Про це він написав у своєму твіттер-акаунті.

​Варто прочитати Якщо піде кров, бій не зупинять: у поєдинку Тайсон – Джонс-молодший дозволили нокаут

Амбітні цілі

"Мінімум 5 мільйонів доларів зараз, але це лише початок. Скоро я буду заробляти по 20 мільйонів доларів. Беріть з мене приклад. Потрібно ризикувати, щоб заробляти великі гроші", – написав Лопес.

Бій проти австралійського боксера стане для Теофімо захистом титулу. Про це повідомив керівник Top Rank Боб Арум.

  • Цікаво, що найбільший гонорар Василя Ломаченка склав 4 мільйони доларів, які він заробив за поєдинок з Люком Кемпбеллом.
  • Бій Ломаченко – Лопес міг не відбутись. Американця довго не влаштовував запропонований гонорар. Домовившись про остаточні суми гонорар Теофімо склав близько 2-х мільйонів доларів. При цьому спочатку планувалося 1,25 мільйона. Українець заробить за цю зустріч близько 2,7 мільйона доларів.
  • Поєдинок тривав усі 12-раундів. Судді одноголосно віддали перемогу боксеру з США. Після бою обидві боксери були прооперовані. Ймовірно, що Ломаченко та Лопес більше не вийдуть на один ринг. Опції реваншу у контракті їх бою немає.