Футболіста доставили до місцевого ТЦК. Подальша доля Сираша залишається невідомою.

Читайте також КДК УАФ оштрафував кілька клубів УПЛ: яка причина

Гравця ФК Хуст забрали в ТЦК прямо з вокзалу

На момент затримання Сирашу виповнилося 25 років. Однак, як стверджує Хуст футболіста не мали затримувати, оскільки новий закон ще не набрав чинності.

Миколу Сираша – одного з основних гравців ФК Хуст, сьогодні, 7 травня, прямо з міського вокзалу забрали працівники ТЦК та доставили до військомату. На момент затримання футболісту виповнилося 25 років, хоча закон ще не вступив у дію, в славнозвісному Хустському ТЦК свої правила незаконного утримання людей. Звʼязок з футболістом на цей час відсутній. Подальша доля - невідома,
– йдеться у дописі клубу.

Також ФК Хуст додав, що інші команди Першої ліги відмовляються приїжджати у Хуст через дії місцевого ТЦК. Зокрема клуб вважає несправедливим те, що деякі клуби УПЛ визнали "критично важливими" та забронювали від мобілізації.

Декілька клубів в Україні визнали критично важливими обʼєктами, а їхні гравці відповідно - отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, в яких буде брати участь 3 клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу може йти мова? Чи можуть працювати українські професійні клуби в таких умовах?
– додав ФК Хуст.

Наразі ФК Хуст грає на вибування з Першої ліги.