18 травня в Ер-Ріяді відбудеться довгоочікуваний поєдинок двох суперзірок хевівейту – Тайсона Ф'юрі та Олександра Усика. Боксери визначать абсолютного чемпіона світу.

Читайте також "Запланували щось хороше": в United24 заінтригували спільним фото Усика та Шевченка

Миколенко віддав свій голос Усику

Одним з найпалкіших уболівальників Усика буде Віталій Миколенко. Захисник Евертона зізнався, що навіть має телефонний номер уславленого боксера. Крім того, Віталій зробив прогноз на поєдинок.

"Хто найвідоміша людина, чий номер у мене є? Усик.

Що він означає для моєї країни? Це сильна людина, яка допомагає українському народу. Думаю, він найвідоміший український спортсмен. Він показав Україну всьому світу.

Хто переможе у бою Усик - Ф'юрі? Звісно, мій голос – за Усика. Сподіваюся, він переможе. Я великий шанувальник Усика", – розповів Миколенко.

Бій Усик – Ф'юрі: останні новини

  • Нагадаємо, що бій за абсолют повинен був відбутися 17 лютого. Проте через розсічення ока, яке Ф'юрі отримав під час спарингу, поєдинок довелося перенести на 18 травня.
  • Зазначимо, що бій вдруге перенесли через забаганки "Циганського короля". Проте на цей раз організатори застрахувалися від несподіванок непередбачуваного Ф'юрі. Якщо британець знову не вийде на ринг, тоді його замінить хорват Філіп Хргович.