В Англії відбулися матчі першого раунду Кубка ліг. Валлійський Свонсі в домашній зустрічі не мав проблем з представником третього дивізіону Нортгемптоном (3:0), пише 24 Канал.

Новачок "лебедів" Микола Кухаревич розпочав зустріч з лави запасних. Футболісти Свонсі відзначилися на початку першого та другого таймів, зробивши комфортну перевагу у два м'ячі.

За 9 хвилин до завершення поєдинку наставник валлійської команди Майкл Дафф випустив на поле дебютанта – Миколу Кухаревича. За присутності українського форварда Свонсі забив третій гол у ворота Нортгемптона. У підсумку команда Кухаревича здобула перемогу з рахунком 3:0 та вийшла до 1/32 Кубка англійської ліги.

Представник України в Чемпіоншипі

• Нагадаємо, що Микола Кухаревич став гравцем Свонсі наприкінці липня 2023 року.
  • Український форвард підписав контракт з валійським клубом терміном на 3 роки.
  • Микола добре знайомий з особливостями британського футболу. Минулий сезон на правах оренди він провів у шотландському Хіберніані. Кухаревич забив 5 голів у 15 поєдинках.
  • Раніше права на форварда належали французькому Труа. Проте Кухаревич не зумів завоювати місце в основі. Микола зіграв лише 2 матчі за Труа.
  • Дебют в Чемпіоншипі 22-річного форварда може відбутися в матчі 2-го туру. 12 серпня Свонсі гратиме на виїзді проти Вест Бромвіч Альбіон.