"Аристократи" мінімально обіграли команду Роберто Де Дзербі завдяки голу Ніколя Джексона 1:0. Михайло Мудрик, який вийшов у старті Челсі, провів на полі 68 хвилин та зірвав овації лондонських трибун. Замість нього на полі з'явився Рахім Стерлінг.

Цікаво Проблема не в Михайлу: ексгравець Челсі знайшов причину невпевнених виступів Мудрика у Лондоні

Фанати довго цього чекали

Лівий вінгер збірної України провів чудовий матч та допоміг своїй команді перервати безгольову серію без перемог. Адже через провальну гру із Челсі вже почали глузувати.

Фани Челсі стоячи та бурхливими оплесками провели Мудрика на заміну. Чи не вперше, коли уболівальники "синіх" залишились задоволені грою українця.

Після поєдинку Мудрик виклав світлину з головним тренером команди Маурісіо Почеттіно, на якій видно, як наставник дає підказки талановитому футболісту.

Через цю публікацію Михайло звернувся до уболівальників лондонського клубу та подякував їм за підтримку. Українець запевнив, що фани заслужили на цю довгоочікувану перемогу.

Дуже щасливий за наших уболівальників. Ця перемога – для вас. Ви заслужили на це,
– написав Михайло.

Мудрик звернувся до фанів Челсі
Мудрик звернувся до фанів Челсі / Скриншот із інстаграму Михайла

• Відзначимо, що Почеттіно розповів, як повертає впевненість Мудрику під час тренувального процесу.
  • Адже від гри Михайла, за якого заплатили шалені гроші, очікували більшого. А наразі Мудрик далекий від своєї ідеальної гри, яку показував у футболці Шахтаря.
  • У новому сезоні-2023/2024 український футболіст взяв участь у 6 матчах, у яких поки не відзначався результативними діями, хоча мав декілька гарних нагород, би стати автором гольового асисту, якби його партнери по команді реалізували свої моменти.