Михайло перейшов у Челсі у січні 2023 року, але від того часу так і виправдав очікувань англійських фанів. Тому ЗМІ та уболівальники активно сватають Мудрика в інший клуб.

Оце так Відома мережа піцерій кумедно поглузувала з Мудрика і Челсі, які переживають "чорну смугу"

Почеттіно: Тепер ти починаєш вірити у себе, вірити у свій рівень

Якщо фанати вже дещо зневірились, то головний тренер "аристократів" Маурісіо Почеттіно не втрачає віру в українського футболіста. Керманич самостійно намагається повернути впевненість у гру лівого вінгера збірної України.

Аргентинський спеціаліст запевнив, що ніхто не може придбати впевненість у супермаркеті. Людині потрібно крок за кроком створювати ситуації, у яких вони можуть забезпечити впевненість та віру. Так працює наш мозок.

Почеттіно розповів, як особисто під час тренувального процесу конкурує із Михайлом, аби допомогти йому знову повірити у себе. Наставник Челсі створює суперництво українцю у футбольному челенджі.

Є приклад з Мудриком. Я іноді люблю побити в поперечину з-за меж штрафного майданчика. Він сказав: "Я не хочу більше з тобою грати, бо ти завжди виграєш". Я відповів: "Так, бо у мене є віра. А на балансі віри та якості я розуміюся дуже добре, бо мені 50 років. Ти ще молодий і повинен пізнати себе". Нещодавно ми вперше зіграли внічию, бо до цього я завжди вигравав. Тепер ти починаєш вірити у себе, вірити у свій рівень. Якщо цього немає, то важко знайти баланс між вірою та якістю,
– розповів

"Психологія гравця – це один з аспектів, над яким йде робота. Це один з прикладів, невеликий. Це може надати гравцям впевненості, коли буде треба торкнутися м'яча та забити гол", – додав тренер "синіх".

  • Нагадаємо, що у попередньому матчі Мудрик вийшов у старті Челсі, але не допоміг команді уникнути домашньої поразки від Астон Вілли 0:1. "Аристократи" стали жертвою для глузувань для інших.
  • Михайло у цьому сезоні-2023/2024 провів 5 матчів, але досі не відзначився результативними діями. Загалом від моменту переходу українець відіграв у футболці Челсі 22 поєдинки та запам'ятався двома асистами.
  • Відзначимо, що контракт Мудрика із Челсі спливає лише вкінці червня 2031 року.