Стартовий свисток про початок кубкового поєдинку пролунає о 22:30 за київським часом. Паралельно із цим у ЗМІ з'явилась інформація про майбутню долю Мічела Санчеса на чолі Жирони.

Читайте також Клуб Довбика цікавиться лідером Дніпра-1: хто може зірвати возз'єднання дніпровської зв'язки

Може очолити каталонський гранд

Ймовірно, що сезон-2023/2024 стане останнім для наставника на чолі червоно-білої команди. Однак Каталонію тренер не покине, а просто очолить титулований іспанський гранд. Мова йде про Барселону, яка ніяк не може віднайти свою гру під керівництвом Хаві. Тому тренерське крісло під клубною легендою "блаугранас" сильно захиталось.

Також у пресі є інсайд, що футболісти Барселони розчарувались у роботі Хаві, який втратив авторитет у команді.

Тому у Барселоні придивляються до кандидатури Мічела, який веде Жирону до чемпіонства Ла Ліги, за яке, щоправда, доведеться ще посперечатись.

Цікаво, що каталонський гранд вже тричі зустрічався із головним тренером Жирони, а перемовини потрохи просуваються до щасливого для Барселони фіналу. Хоча контракт Мічела із клубом Циганкова та Довбика розрахований до 30 червня 2026 року.

Що відомо про тренерський досвід Мічела Санчеса

  • Розпочинав свій шлях у ролі координатора молодих талантів у Райо Вальєкано, де у лютому 2017-го став головним тренером. Очолював цей клуб до середини березня 2019-го., провівши на його чолі 89 матчів.
  • Влітку 2019-го підписав контракт із скромною Уескою, де теж пропрацював майже 2 роки.
  • До Жирони Мічел прийшов у липні 2021-го та провів на чолі команди вже 113 поєдинків.
  • 48-річний іспанський спеціаліст вважається одним із відкриттів поточного сезону Ла Ліги.