За його словами, більше таких проблем із допінгом практично немає. Про це відверто розповів коментатор у інтерв'ю для YouTube-каналу "А, поговорити?".

Варто прочитати: Росіяни намагались зіпсувати допінг-пробу української біатлоністки під час Олімпіади у Сочі

Він наголосив, що тепер випадки вживання допінгу у збірній Росії майже немає, беручи до уваги всі види спорту у їх країні. Залишаються лише поодинокі такі прикрі інциденти.

Ми зараз говоримо про старі гріхи, які ми теж визнаємо. Ми жерли допінг, це правда, були проблеми,
– відверто сказав Губернієв.

Після багатьох скандалів із допінгом Росія хотіла спробувати все залагодити та розв'язати всі запитання із вживанням заборонених препаратів у російських спортсменів.

Він визнає проблеми, які були на Олімпіаді у Сочі 2014 року. Коментатор заявив, що російська сторона прагнула перемоги на змаганнях.

  • Як повідомлялось раніше, ексглава антидопінгової лабораторії у Москві Григорій Родченков заявив, що заступник міністра спорту Росії Юрій Нагорний вимагав, щоб той зіпсувати допінг-пробу української біатлоністки Віти Семеренко під час Олімпіади 2014 в Сочі. Спортсменка присвятила свої перемоги всім мирним протестувальникам на Майдані в Києві, які саме у цей час були під обстрілом.
  • Окрім цього на чемпіонаті Європи 2015 року з біатлону у російського біатлоніста Олександра Печонкіна були виявлені заборонені препарати у крові. Він брав участь у складі Росії у чоловічій естафеті. Тому золоту медаль віддали збірній України, яка тоді посіла друге місце.

Допінг-скандал у Росії

  • у вересні 2019 року виконком WADA ініціював розгляд питання про невідповідність Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) міжнародного кодексу у зв'язку з виявленими змінами в базі даних московської лабораторії, яка містить дані перевірки російських спортсменів за період з 2012 по 2015 рік.
  • 9 грудня виконком Всесвітнього антидопінгового агентства погодився з рекомендаціями комітету щодо відповідності та позбавив РУСАДА статусу. Причина – російська сторона вносила зміни в базу даних Московської лабораторії. Саму Московську антидопінгову лабораторію позбавили ліцензії.
  • Крім того, Росію відсторонили на 4 роки від великих міжнародних змагань (чисті спортсмени зможуть виступати в нейтральному статусі), а також позбавили права проведення великих турнірів протягом 4 років.