Молодий гравець Манчестер Юнайтед Мейсон Грінвуд на рік часу випав з футболу через скандал зі згвалтуванням. З гравця зняли усі обвинувачення, проте гравцю довелось багато чого пережити.

Варте уваги Катують зі всіх сторін: колишній клуб Дані Алвеса вимагає від бразильця шаленої компенсації

Обвинувачення знято

Молодого нападника "червоних дияволів" було виправдано у скандальній справі. Поліція Манчестера зняла усі звинувачення з Грінвуда. Щодо гравця була відкрито кримінальне провадження у справі про можливе згвалтування, напад, сексуальне насильство та погрози вбивством стосовно своєї дівчини. Грінвуд вийшов переможцем з цієїі ситуації та зможе знову повернутись до своєї улюбленої справи, футболу.

Ключові свідки у справі відмовилися давати свідчення в суді. Також з'явилися нові матеріали, з врахуванням яких не було реалістичної перспективи засудження. Справу закрито, – заявив суперінтендант поліції.

Через що довелось пройти Мейсону Грінвуду

  • Скандальна історія розпочалась після того, як модель Харрієт Робсон, дівчина футболіста Манчестер Юнайтед, виклала фото свого побитого Грінвудом тіла з синцями та кров'ю.
  • Через деякий час на обидвох сторінках Мейсона та його дівчини зникли усі спільні фото, а пара відписалась одне від одного в інстаграмі.
  • Згодом Робсон виклала аудіозапис, у якому чутно, як гравець примушує Харрієт займатись сексом. Модель звинуватила Грінвуда у насильстві.
  • У Манчестер Юнайтед заявили, що не будуть робити офіційні заяви доти, доки не будуть встановлені всі факти. Разом з тим, у клубі засудили будь-які прояви насильства.
  • Згодом Мейсона Грінвуда заарештували та відсторонили від Манчестер Юнайтед. Гравець від того часу до футболу не повертався.
  • Пізніше Манчестер Юнайтед припинив продаж футболок Мейсона Грінвуда через секс-скандал. Фанати ж вимагали повернути кошти за ті футболки, які вони вже придбали.
  • Зараз у гравця починається новий період у житті. Грінвуду тільки 21 рік, тому перспективний футболіст має усі шанси реанімувати свою кар'єру.