Неймар попросив керівництво клубу підписати лідера "Барселони" Ліонеля Мессі. Про це повідомив журналіст SkySports Браян Свенсон у своєму Twitter.

До теми: Мессі обійдеться "Манчестер Сіті" у 500 мільйонів фунтів: Лео кличе Неймара в Англію

Футболісти провели спільну розмову, але поки ПСЖ не робив пропозиції щодо Мессі. Аргентинець розповів про свій трансфер у розмові.

Крім цього Мессі також запропонував бразильцю перейти разом з ним в клуб з Манчестера. Втім, контракт Неймара з ПСЖ розрахований до 2022 року і він не в змозі приймати рішення про свій трансфер самостійно. Про це повідомив журналіст ESPN Жорже Нікола у Twitter.

Ще один друг аргентинця

Уругвайський нападник Луїс Суарес також виявив бажання продовжити свою кар'єру у одному клубі з аргентинцем. За словами його агента Алехандро Бальбі, уругваєць хоче перейти в той же клуб, куди піде аргентинець Ліонель Мессі.

Додамо, що Мессі хоче покинути каталонців вже найближчим часом, він не бачить перспектив продовження кар'єри у цьому клубі. На забивного форварда активно полюють ПСЖ, "Інтер" та "МанСіті". Останні є найближчі до трансферу футболіста, а ПСЖ начебто вже не розглядає таке підсилення у атакувальну лінію.

Агент зазначив, що Суарес та Мессі найкращі друзі, вони добре взаємодіють на полі та поза ним. Вже багато клубів серйозно зацікавились послугами Суареса, але він чекає на рішення Мессі.